Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • syler

    aktív tag

    Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy csinálnám barátnőm gépét, mert eddig úgy volt, hogy a tesója gépére volt kötve a modem, és abból a gépből jött az internet erre a gépre. Szóval ezen a gépen csak úgy volt net, hogyha a másik gép be volt kapcsolva. Na most ezt szerettem volna megcsinálni, és vettem hozzá olyan elosztót amibe több internet kábelt tudok csatlakoztatni. Összekötöttem, de az a probléma, hogy a tesója gépén van net, tehát az elosztó működik, de ezen a gépen nincs. Amikor rányomok a kapcsolatokra, akkor kiírja, hogy internet csatlakoztatva, pl 0:13:54 de ha rányomok a firefox-ra, akkor kapcsolati hiba jelszóval, nem jön be a kezdőlap és semmi más sem. Ha visszadugom a régi kábelt ami a tesója gépéből jött, akkor meg van internet. Windows xp sp2 van a gépen. Tud erre valaki okosat mondani? Köszi előre is.

    Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

  • syler

    aktív tag

    válasz Sanya #10749 üzenetére

    Szia. De ha most ott megadok új fizikai címet akkor, ugyan az lesz a helyzet csak fordítva nem? Akkor meg a barátnőm gépét kell majd bekapcsolni, ha a tesója netezni akar? Itt az lenne a lényeg, hogy a két gépet egymástól függetlenül is lehessen használni. Vagy ha megadok egy új fizikai címet, attól még a régi is megmarad és tud üzemelni a két gép függetlenül egymástól?

    Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

Aktív témák