Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
#10691584
törölt tag
Én a vásárlók felé megfogalmazott marketingbullshitről és az informatikai lapok hasábjain közölt nyálcsorgatásról beszéltem, amik tandemben adták el ezeket a mostanra "lejárt szavatosságú" APU-kat, nem pedig wikipediáról, amit a vásárlók nagy része rohadtul nem olvasgat specifikus hardver változások és fejesztési lépcsők után kutakodva. Olvastad akkoriban valahol, hogy "Vegyétek, vigyétek, kaptok 2 év driver támogatást osztá mindenki menjen a pitsába"? (mert mi 3lépésben fejlesztünk vaze)
Bici: "A Kaveri elötti APU-k egyébként sem képesek DX12-re vagy Vulkan-ra, és az új driver modellből sem tudnak profitálni" - És mi más tud jelenleg és a közeljövőben? A vulkan egyáltalán ekészült már?
Mikor jönnek a DX12-t kihasználó (és vagy eleve arra fejlesztett) programok/játékok? Vagy már itt vannak jelen időben? Mert én nem nagyon látom.. Könnyen elképzehető, hogy ÉVEKRŐL beszélünk
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
- Palit GeForce GamingPro RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X 256bit 3 hó garancia
- ASRock RX 7800 XT 16GB GDDR6 Challenger OC - Új, bontatlan, 3 év garancia - Eladó!
- 4 darab ZOTAC Trinity OC RTX 3090
- Nvidia GeForce RTX 2080Ti 11 Gb GDDR6 2 db videókártya eladó + Ajándék Nvidia SLI híd
- Palit GeForce RTX 5080 GameRock OC 16GB GDDR7 256bit Új/Garanciális