Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doxad

    tag

    Üdv

    Vettem kéz alól egy ip2000es nyomtatót. A hibája elvileg tinta tartály megtelés. Gondoltam kipróbálom még mielőtt nekiesnék szétszedni, és nem írt ki semmi hibát, nem villog sárgán a led.Bekapcsolom, sima folyamatos zöld, a fej egy picit néha járkál ide oda, de semmi más gond. Vettem bele tintapatront, utángyártottat, de egyszerűen képtelen vagyok kicsikarni belőle valamilyen színt. Egyedül a fúvóka ellenőrzésnél dobott ki halvány sárga zöld kék fekete színeket. Persze a mintára amire kellene, egyáltalán nem hasonlít. Túl csíkos, színtelen. Ha szöveget próbálok nyomtatni, akkor a fej járkál ide oda, 1-2 halvány csík, meg karakter árnyéka megjelenik, de semmi. A lap 99%a fehér marad.

    Olvastam hogy forró vízzel ki lehet mosni, hát én engedtem rá vagy 10 liter vizet. Fekete műanyagból fehér lett, de a nyomtatási minta nem javult, és romlani sem romlott.

    Láttam hogy fej bele 16+ezer. Ennyiért már egy új nyomtatót is kapok mibe 5-6k a patron. Esetleg lehetne még valamit megpróbálni?

    Gondoltam hogy 1 éjszakára belevágni vízbe, hátha kioldódik, esetleg alkoholba, hátha jobban oldja a tintát?!

    Esetleg más ötlet?

    [ Szerkesztve ]

    "Zeus"

Új hozzászólás Aktív témák