Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gbors #3958 üzenetére

    Engem csak az zavar a mellékküldikben,hogy vagy leáll az ember lépten-nyomon szedni és csinálni...vagy hogyha visszamegy később,már túl könnyű az ellen.Nem értem,miért nem lehet az ellenfeleket igazítani a szinthez,bárhová megy az ember,lenne mondjuk +-3 szint szórás területtől függően,hogy egy kis pár viskós izében ne csinálják ki az embert +3-as badassok,de 1-2 nagyobb tábor "magja" nem baj,ha húzósabb...
    Nem tudom,minek kell ez a kicsit "fixálás",hogy ha az ember bemegy pl.egy útmenti helyre,ahová még nem kell,de ott jár,és +5-6ok fogadják,később meg elég gáz,hogy jól megcsinált területekre nem megy be már az ember,mert tudja,hogy 1xp-sek várják,és 1 fejes a -5 szintű zorallul kinéző badass.Nomeg hogy a ládák,loot is úgy belőve...vicces pl.autóval rásegítve +5ös öldöklésre,és csupa olyan loot jön,ami szintén +4-5ös.Inkább osztana a gém értékesebb,de szintnek megfelelő cuccot ilyenkor.Vicces,amikor esnek a +5 szintes,de amúgy fehér "kacatok",amikor az ember pár ellenbe ellövi a full lőszerét,de épp olyanja van és direkt keresne kihívást. :W
    Ezeket hogy nem látják... :F

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák