Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Franc bele,nekem is csak hétfő....nagyon ajánlom,hogy legyen valami "normális" kompenzáció :)
    Végülis nem sietek,az elsőt sem megjelenéskor kezdtem,mégis 800+ óra,kevés embernek van több... :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Fakkom kivan,csak hétfőn jön a gém...hétvégére,bár nem komálom ezt,de kénytelen leszek "alternatív" módon kipróbálni,mert olyan nincs,hogy pont ÉN ne Borderezzek :DDD
    Remélem a kari majd átvihető lesz a legálba...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Zolás #1250 üzenetére

    Végülis olymindegy...ha van olyan,mint az 1,akkor ebben is lesz 800 óra :)
    A lényeg a játék.Kevesen szerették és ismerték az elsőt nálam jobban :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Nos,hát eddig lvl6,most utaztam a hajóval...és szomorú vagyok.Eddig teljesen lineár,de még mászkálni sincs hová,ugyanazt az ötlettelenséget érzem,mint a Robolution-dlc-ben az 1-nél,talán a brigád is ugyanaz már,semmitérő,unalmas gagyi zene,semmi hangulat...
    Valaki nyugtasson meg,később visszajön az alap BL hangulat... :(
    Jaés eddig semmi bounty,talán ha 2 segédmisszióba botlottam,menni se volt hová,nem úgy,mint az 1-ben,hogy pár főküldi után már órákra elfoglaló terep és bounty-választék nyílt meg...itt tápolni sincs mivel,fegyóláda meg annyi van eddig(pár darab összvissz),hogy ezért még kilépni és visszatölteni se érdemes,ha újraadja,akkor se.Jó,hogy nem jött meg,ha ez marad a gém,mondom is vissza.Főleghogy a virágbolti is jól fut,ha meg ilyen,úgyse multiznék...de ez eddig nem 8 rongyot ér,hanem 2-t,mint egy dlc...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tome.jr #1280 üzenetére

    Én is Mayával kezdtem,annó az elsőben marha sokat ért a phasewalk,meglógni és gyógyulni...
    Ha jól tudom/láttam,talán itt is lesz majd,de ez a buborékba ellenfélzárás hát sokat nem segít...talán az utolsó ellennél,hogy az ember gyógyuljon tőle,de alapvetően ha jön 2-3,már nem ér semmit,mert ok,egy ellent leállít,de ha azt a rövid idő alatt nem ölöm meg,nincs gyógyulás...

    Szerintem a régi elementálhalálai,a szétloccsanó fej,végtagok jó volt.Most semmi ilyen,csak málnaszörp,tök béna...
    [moderálva] Autóm most lett,unom a hülye havazást,a csőmapot...bónuszban autókáztam az első autós részen,de hiába szálltam ki itt-ott,sehol nem volt mentő oszlop,egy helyen lelőttek,vissza az elejére.No itt is léptem ki...szomorú vagyok. :W

    [ Módosította: 7 ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Malachi #1282 üzenetére

    Az a baj,hogy ha most nincs hangulat,és a Robot Revolution hatását érzem a desgnon akkor szerintem marad is ez.Tippem szerint azt a dlc-t már a BL2 team csinálta...most néztem hirtelen egy BL1 alap videót,hát ég és föld a hangulat... :(
    Egyébként a sok mászkálás és a gatyamadzag-nyújtás nem jó megoldás,pont ez a baj,hogy a BL1-et,ha nem AKARTÁL pöcsölni,lehetett pörgetni,és utazni se kellett sokat.Hiába a nagy map,ha unalmas,nincs is miért kiszállni eddig,ahol kipattantam szétnézni ami nem helyszín,nem találtam semmit nagyon.A mapdesign is detto robolutionos,abban jelentek meg ezek a sziklák mögötti lentebbi vagy fentebbi "titkos utak",ládával,de ott sem volt a legnagyobb terepen se értelme elmászkálni.Az alap gémnek a "belseje" élt,itt meg az útszéli pár apróság... :(
    A robolutiont is egyszer végigvittem,kész.A Knoxx-ot mittudomén hányszor,az még "régies" stílus.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Én is elvittem még lvl8-ig,Sanctuary...
    Hát lehet nekem nem jött össze valami,de bár van jópár fegyverem,de őrületbe kerget,hogy az ellenfelek gyorsan mozognak,de a lövedék LASSÚ.
    Ilyen nem volt az 1-ben,basszus alig lehet valakit lelőni,aki mozog,mert olyan lassú a revolverlövedék,vagy a shotgun is,hogy elmozognak,átugorják,stb... :Y
    Hát meglátjuk...de eddig nem érzek különösebb késztetést a coopra,de még arra se,hogy másik karival is végigvigyem,bár ez persze változhat. [moderálva]
    Én eddig csalódtam... :(

    [ Módosította: 7 ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Hülye kérdés,de lesznek eridián fegyverek?Kedvenceim voltak,mégiscsak egyedi valami.
    Egyébként eddig annyira nem jön be,hogy ilyen varia is van,hogy pl.nekem is van olyan revolver,ami mini rakétát lő ki,meg majd mindegyik jobb shoti eddig olyan,hogy kiürül,eldobom,és teleportálódik egy új a kezembe,az eldobott meg felrobban.Használhatatlanul lassú így a tárazás,ráadásul a robbanás is alig sebez.
    Bónusz nyűg,hogy a kocsi rémgyenge gázoláshoz,de a fegyvere sem olyan brutális,mint az 1-ben,kis szinten...emiatt tényleg inkább utazás,esetleg beülni,ha nagy gáz van,de szintenbelüli ellenfelek is elég hamar lesebzik.Szerettem az 1-ben csak legázolni az ellent,ha nem volt kedvem kiszállni 1-2 gyenge miatt,de itt csak szinte fellöki az ember azt is,aki fejessel 1 lövés.Viszont amúgy meg idegesítően hamar kilövik a kocsit,megtöri a hangulatot a megszokott "gázolások" hiánya,de combosabb ellent is kiüthetett az ember.Spiderant-ok ellen kifejezetten szerettem,mert azok ráugráltak az emberre,sok is jött,és a legnagyobb badass-ok se adtak tán egy épkézláb fegyvert se soha.Itt is jó lenne az ugráló skagszerű izéket csak elcsapni,mert jön 5-6,és még csak dobni se dobnak alig valamit,pazarolja az ember az időt,lőszert.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #1333 üzenetére

    Viszont rossz a szórás akkor gyártóilag,mert nekem eddig egy Jakobs nem raksis revolverem van,mellé volt már vagy 4,ami mind az,és shotiból is ezek az eldobósok jönnek,valami nagyobb harcnál pl.esett innen-onnan 5 shoti,ebből egy rémgyenge nem volt ilyen,a másik 4 mind egyforma,asszem' Pangolin volt.
    Lehet csak szerencsém nincs...sniper nem esett,pisztoly 2 talán az elején,raksivető,stb.sehol,rifle 2 bűngyenge.
    Meg kapom ezeket a nemszeretem cuccokat mindenféle variában,persze távcső pl.eddig egy revolveren sem volt a legbénább se.
    Shotinál meg ugye a robbanó lövedék...ezek az ugráló izék,rájuk lövök,simán ÁTUGORJÁK a golyókat,olyan lassúak.Közelről öl,persze,de olyan 2m max,emiatt.De hát dobálnak messziről...
    A robbanós revolver dettó tetűlassú,nem tudom,miért erőltették ennyire,ráadásul mindnek ívesen megy a lövedéke.Nem lenne gáz,ha lenne más,de az 1-ben se használt robbanót senki...de hogy itt csak ilyen essen...jobbhíján egy gyenge tüzes pisztolyt vetek be,béna,de az elementálja viszont jól sebez,3-4 ellennél egyszerűen ilyen készlet mellett nincs más.
    Bízom a jobb kínálatban,igaz végülis elvileg bukom ezt a karit az origi érkeztekor...de nem is fogok szirént indítani,az is tuti,az eleje nehéz vele.Viszont az első 6 óra tényleg olyan unalmas...még a loot se motiválja az embert,hisz kevés a láda.De legalább szép gém,remekül fut maxon....igaz a zenéért eddig nagyon haragszok,és a hülye havas,unalmas tájért,a nagyonnemgyerebe "kameráratapadó" hópihe effektért.A Border szerintem a sivatagról,a sivárságról szólt annó,passzolt is,látszik is,hogy arra szánt a terep.Viszont csak behavazva,fehéren,de jobbára ugyanolyanban nem illik,pár jégcsap nem teszi jó téli kornyezetté.De jó lesz ez,azért már jobban tetszik,látom mások is írják,hogy "javul" később,és küldi is akad majd,gondolom loot is.Várok már egy jó kis elektromos/energiafegyvert,ilyesmit+egy morcosabb tüzes revolvert.
    Gránátok sz...t érnek,de megszokott,hondolom a rakétavetők is hasonlóan felejtősek,mint az 1-ben.Szereztem egy pattogó időzítve robbanó gránátot lővő izét is,hát az se ér sokat,mire robban,és amekkorát sebez...Nomeg ami hiány,egy health regen-es pajzs.Erőre jók a kezdő pajzsok is,de irtó lassúak,az ellen pedig elég sokat lövöldöz,itt most sokkal nehezebb fedezékharcolni is,a gagyi gránát se segít.Bár a keményebb harc azért jó dolog...igaz fura,hogy az 1lövéses 4.szintű bandita 2-3mp alatt szitává lő,amúgy meg meghal a kispisztoly 1 golyójától is,ez idegesítő,a saját sebzés nő,de nem érzem,hogy az ellenfél sebzése úgy csökkenne,mint a BL1-ben,hogy az ember a 3-4 szinttel kisebbek közé nyugodtan besétált és fejenlődözte őket,még a pajzs is épphogy fogyott.Itt mintha maradna,pisztolyos kiscsávó 4 szinttel alattamról oldalról megtalál,és hopp,5mp után nézem,mitől esek össze,amúgy meg orrbavágom és szétfröccsen.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #1337 üzenetére

    Nem tartalak "senkinek",ezt csak a ~750 óra netjáték,és saját tapasztalat mondja,hányan vittek shotit,vagy nem marháskodásból rakétavetőt :P
    De attól persze bizonyos szinten még lehetett jó,főleg kisebben,de a tapasztalat az volt,hogy amint jöttek a tüzes smg-k és a savas defilerek olyan 20 körül,utána nem is volt értelme nagyon mást használni az 1-ben,annyira OP volt egy x4 tüzes smg és egy +200%-os,sniperpontos savas x4 Defiler,főleg ugye a 2 töltényes az amúgyis nagy alapsebzés miatt.
    Transfusion remélem ebben is lesz :) Tényleg az volt az egyszem épkézláb gránát,na jó,a tüzes még jó volt a sok kis ellent begyújtani,akik amúgyis elégtek 1mp alatt az elementáltól is.Mondjuk a transfusion béna és HANGOS effektje a frászbakergetett mindig :)
    Egyébként a robbanós revolverekkel lőnék én messziről is,hat is...HA talál,úgy szórnak ebben.Amúgymeg a robbanásra rá is indul mindenki az emberre,ez viszont a BL1-ben nem volt érdekes,itt viszont nem poén,hogy a zajra lényegében "automatikusan" megtudja minden ellen,hol is van az ember,fedezékből is.Levegőbe lövök,nem hallják,de a mellettük becsapódó golyóból rögtön tudják,honnan jött,láttatlanból is,de még sniperrel is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Sok fegyó van,tényleg az ember szintjén nincsenek nagy külömbségek köztük...igaz überbrutál cuccom még nincs is :D
    Az mondjuk gáz,ha tényleg annyi skuló fogy...a túlzott balansz meg azt hozza,hogy az ember néha fegyót cserél egy más effekt,viselkedés miatt,de ha alapvetően majdnem mindegy...
    Remélem azért lesznek jó revolverek,amik jól "tolerálják" a pontosságot,a BL1 egy nagy előnye volt,hogy igenis jól haladt az ember criticalokkal.De rá is volt bízva az emberre,mert aki jól célzott,lőhette fejbe a delikvenseket,de egy jó elemental smg is hatott csak úgy megszórva az ellent,hogy legyen sikerélmény mindenkinek.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Keddtől én is beszállok bárminemű coopba,ha időm engedi :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz pohár #1865 üzenetére

    Jó ez a kulcsmizéria...aztán úgyis jön a willowtree :)
    Egyébként vajon itt is működik a duplikálás?Hogy bemegy az ember a haverjával coopba,majd eldobál pár fegyót,ALT+F4,nem ment...és újra betöltve ottmarad neki is,havernak is?
    Mondjuk az 1-ben elég volt kilépni,itt save&exit van.De az ALT+F4 ugye azonnali bezárás.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz skitzoo #1938 üzenetére

    hátha 25-ös,szőke,vékony,180+centis kedves lány vagy,már indulok is "játszani" :)
    Csak a zasszony meg ne tudja... :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Költői kérdés:
    A virágbolti verzió miért futott sokkal jobban,mint az origi?Van vagy fele fps-em...és könnyítettek a játékon valamit?Még feleott sem járok,mint a "próbával,de már lvl7 vagyok(Zer0),és ilyen lvl4-5 ellenfelek jönnek,pl.az ágyúzós barom egy tök átlagos robbanós shotival 2 lövés volt.Pedig "siettem" most az újrakezdéssel,mert elég vacak az eleje,lineáris,stb...és ráadásul ugye fegyó is kevés van,de mégis van már 3 és 6lövetű revolverem ezen a szinten,ami tüzes,pontos,és criticallal rögtön öl is,ilyen sem volt a "próbában",pedig ott is volt hasonlóm,de az szórt,és lassabb volt a lövedék,mérgelődtem is...
    De egyébként frankó,valaki benézett coop-ni is délután innen :) Kulcsot is kezdésnek kaptam 4-et! :F

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Hehe,vicces,hogy pont ÉN meg még az elején cammogok :D
    Mondjuk a Border 1-et 2 hónappal a megjelenés után szereztem be,mégis meglett a 800+ óra :)
    Igaz akkor a világ más volt...nekem is.Volt rá időm(műtét miatt is +3 hét...),és nem holmi "családi" tennivalók...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Van valami okosság a kulcsra?
    Mondjuk egyébként kíváncsi leszek,mikor jön ehhez is a willowtree :D
    Mert onnantól úgyis értelmét veszti minden.Bár egyébként nem haragudnék,ha nem jönne,hisz az 1 multiját is hazavágták az überpajzsokkal,nomeg a jó kis lagg-gunokkal,amikor bejött 1 majom ilyennel,és vagy el is ment rögtön egy lövésére a host és szétesett a játék,vagy x mp-es élvezhetetlen akadás lett mindenkinek...
    Viszont a kulcsokkal én is úgy vagyok,hogy nagyon ritkán tudok gép előtt lenni.Most meg ha jól látom,tegnap óta nincs is újabb kód...még csak 5 van...
    Bár végülis ha marad így,mint az elején,nemigen lesz fegyógond,már most lvl7-en is van überpontos rögtönölő revolverem,ami tüzes,és 2 lövés/főboss-os robbanó shotim,csak ad tán még ilyesmiket...
    Virágboltiban ígyis lvl12-ig vittem,és egy épkézláb célzós fegyó se volt,most riflében is van már jó...valamit variáltak a looton nyilván.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz omikron23 #2455 üzenetére

    De itt nem az van,hogy kicseréled,ládázol,elteszed,ami kell,és vissza?
    A savegame ugye elvileg külön van...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz pohár #2618 üzenetére

    No,én azt hiszem,nem is viszem a lvl7-es karimat,váltok is az újra :D
    Bár mondjuk még kiderülhet,hogy béna,de a "fizetős" cuccok mindig jobbak szoktak lenni az alapoknál.No meg ingyen is volt,még a gameshop is adja az első DLC-t ingyen a késés miatt pluszban...végülis a kevés idő miatt megérte péntek helyett kibírni keddig. ;] Addig ott volt a "próbaváltozat"

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Kérdés:az hogy lehet,hogy nekem a Necromancer pack alapból megvan?Tudom,volt kavarás,hogy először megkapta mindenki,aztán elvették,akkor nem néztem...Ok,hogy Gamestop-os előrendelés,ugye,Ok,hogy a késés miatt ígértek kárpótlást...
    Kedves Borderlands 2 előrendelőnk!

    Minden Borderlands 2 vásárlót szeretnénk ezennel megnyugtatni, hogy a később érkezett játékok miatt az érintett vásárlóknak a játék első hivatalos kiegészítőjét ajánljuk fel (DLC Gameplay Pack 1) a megfelelő platformon!
    No viszont erről meg azt se tudom,mi lehet,főleg ha a Season Pass az első 4 DLC-t tartalmazza,szóval valami kavar van,mert hogyan is adhatnák az elsőt külön,ha elvileg a kitudjahonnan levő Season Pass-ban amúgyis ott van az első 4 :F
    DE a játékot ha nézem,nincs a DLC fülön a Necromancer,viszont ha próbálnám megvenni,akkor pedig azt írja,hogy már megvan...csak a pre-order bonus és a premiere club van a DLC listán.

    Ezek vannak "megvéve a gémben,igazából hogy néz ki egy normál előrendelt gém?Külön nem vettem semmit,a Gamestop még kódot nem küldött pluszban,csak a dobozban volt 2+1 külön papír a preorder miatt asszem'
    http://cloud-2.steampowered.com/ugc/594732322421800657/DC23586B8D5D31CBD478F9EC19954F71C8CFF667/

    És indítottam egy próbakarit,tényleg van Necromancerem
    http://cloud.steampowered.com/ugc/594732322421817524/A45267D822983511B4D84C0E8DE0108C78C2BA2D/

    Season pass is fura,hisz azért az is 30€ :Y :F

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz pohár #2913 üzenetére

    Tökmind1,lesz...om :DDD,csak értetlenül állok,hogy most akkor mi is van...a Steam nem mutatja sem azt,sem a Season Pass-t..ez utóbbit engedné megvenni,a Mechet viszont nem,őszerinte megvan,a gémben nyoma se,a Season Pass meg a gémben van,de a Steam szerint nincs :D Ha nyomok tulajdonságok-ot a játékra,ott meg EGYIK SINCS :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz LLKobe #3022 üzenetére

    http://www.dlgamer.co.uk/download-borderlands_2_season_pass_dlc_-pc_games-p-17481.html
    PayPallal is lehet fizetni,kb.negyedóra a kód.DE font,nem júró,vagyis 5855 pézbe' van.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Most aktuális kód van,srácok?Vagy a reggeli felejtős?Kezdek gondolkodni a 100kulcsos "okosságon",mert sajna hol a munka,hol a zasszony "megoldja" a kérdést...lehet pofátlanság,de lassan más legállal is itt tart,én meg nem tehetek róla :D NA jó,volt "jobb" és "rosszabb" dolgomis,mint Border-ni,de pl.jövőhéten suliban a zasszony,de hétközben meg nincs kód...
    Egyébként az "okosság" ellen találtak ki már valamit?Mondjuk ez az egész is addig lesz érdekesség,amíg nem jön a willowtree megint...bár ez utóbbit,bármennyire is szerettem fegyvert gyártani,most nem várom egyáltalán.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BorgBoss #3181 üzenetére

    No ez az,hogy a kulcsok végülis kihúzhatják az embert a "hullámvölgyből",amikor nagyon nem akaródzik jönni semmi normális,és nehéz lesz a játék.Ráadásul 5 kari van,és még jön pár dlc,lesz mit öldösni.

    Egyébként aki coopozik:még mindig az van,hogy nagyobbakhoz bemenve "extra" xp megy az embernek?
    Annyit észrevettem,hogy halálfejes,pár szinttel nagyobb ellenekért se ad a játék annyival több xp-t,mint az 1-ben,eléggé nem éri meg korábban benézni nehezebb helyekre :( Ez azért rontja a tápolás élményt,mert csak coopban régebbi küldiket csinálva lehet inkább plusz szintet szerezni,a terepen az elején határolja a lehetőségeket,nem igazán működik,hogy az ember megcsinálja a mellékküldiket,visszajárogat helyekre,mert hamar bagót érnek a kisebb ellenfelek,hiába 1 lövés.Az 1-ben az elején feldobott pár szint elég jól végigvitte az embert a játékon,itt mintha kötelezőre kalkulálták volna az alküldiket is,az ÁTLAG nehézséghez,aki sietne,annak meg bitangnehéz tud lenni...főlegha belefut a "fegyvertelenségbe" is pár szinten át.Én pont most voltam már az elején,kaptam lvl3-on egy Aegis revolvert,de azt kellett hurcolni 8-ig,mert semmi másból se kaptam értékelhetőt,csak a Deathtrap és a tűzelementál sebzés húzott ki a kakából...1 kulcsot el is használtam,kaptam egy brutális shotit és riflét,mellé jött egy "passzolós Aegis,így egész élvezetes megint.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán


    Első,értelmes talált fegyverem :D Lvl10-en nem is rossz
    Mondjuk a kulcsos ládából való cuccokkal alapból egy lvl12-es lobbyba mentem 9-esként...de simán partiban voltam :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz pohár #3196 üzenetére

    Jaja,az enyém,a lentebbi ilyen sötétlila,pirosas inkább.+van a sima "kommersz" lila.
    Örültem is neki,mert én nyitottam a ládát ugyan,de random lobbyban elcsórják könnyen az ember orra elől :s

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Tulképp feleslegesek az új kulcsok...kimásolja az ember a profile.bin-t,elmegy Sanctuary-ba,elnyitogatja,ami van,eladja,ami nem kell,kilép,profile.bin visszamásol.kész.Még letölteni se kell valami mókolt cuccot...
    Mondjuk fura,hogy ezt nem tárolja a felhő,ezzel kábé adtak is a sz...nak egy pofont,hisz aki wint rak újra,ha ezt NEM tudja,bukja lényegében az összes kulcsát és még pár dolgot,amit ez tárol...ennyiből nem is csalás annyira másolgatni.Mondjuk akkoris jobb,mint a willowtree volt annó...DE legalább az ember azt is megoldja,hogy ha csak pár kulcsa van és épp rájár a rúd,mások meg 2 nyitásból fel is szerelkeznek.
    Nekem is dobott a láda olyanokat,hogy csak lestem,összeszedtem eladni,de nem is bántam,hogy van lehetőség "stornózni" a dolgot.Még pénzben sem akkora dobás,úgy vettem észre,mert annyival nem érnek többet a keyes fegyók,mint amilyen aránytalanság volt a border1-ben,ahol 99999999-et ért egy jobbfajta narancs fegyó 50-en...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz sss #3264 üzenetére

    Elvileg vannak küldik,amik csak akkor jelennek meg,ha bizonyos ellenfelek által dobott recorder-eket felszedsz...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    WinPC: KT5B3-Z93ZH-FB3JB-JTBT3-JWKBK
    PS3: 535T3-JR6ZB-6H3K3-9TKT3-T9JS6
    X360: 535T3-JR6WF-3F6J6-5XJT3-T9J5H
    44 perces,még én is most próbálom...

    8:39-még működik!

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BorgBoss #3275 üzenetére

    Énnekem még nem is volt RPG-m :) Mondjuk 2db lvl10-es karival...
    Snipert is csak kettőt találtam.Ennyiből mondjuk gonosz a játék,mert pisztoly,revolver,rifle,shoti már jön az elején is egész jó,az E-tech-ről nem is beszélve,már most van ládából,nem golden-esből tűzlabdaköpködő SMG-m és olyan pisztolyom,ami ilyen "tűket" lő piros csíkkal a levegőben,de olyan gyorsan,mint egy sniper,lényegében mint valami railgun,ami criticalra ütőset sebez,de olyan 2mp múlva robban mellé,és elégjó eséllyel gyújtja fel az ellent :D Nem gyenge,ráadásul mázli,hogy elég erős távcső van rajta,messziről csak 1-1 lövés mindenkibe,sőt közeli ellenfeleknél hat azokra is,és úgy vettem észre,sokkal kevésbé "veszik észre",mint a sima puskákkal,nem rámrontanak,hanem összevissza szaladgálnak :D Azért lvl10-en ez nem semmi,kíváncsi leszek,mit tudnak akkor a fegyók 50-en majd... :Y

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz maross #3278 üzenetére

    Nekem a tűzlabdás SMG ilyen,alapból szór,mint az állat,messzire nem is megy,mert felrobbannak a bogyók,DE ha ellen van,akkor szépen rámennek a tűzlabdák,és még a tára is egész jó,76-os asszem'
    Különösen olyan ellen esetén jó,ami takarja pl.magát,vagy mint a spiderant-ok,mert szóródik szét a lövedék,de ugye "ráhúz",és oldalról,hátulról is elkapja a delikvenst,fel is gyújtja.
    Mondjuk annyiból nem jó,hogy csak tüzes elementálom van,ezek a fegyók is végülis azok,és most mentem a Roland után nyomozós küldire,ahol jeleket kell keresni,és egy csomó Pyro van,amik ugye ellenállóak,nem tudom kihasználni...:(
    De nem resist-es ellent,Nomad-t seperc alatt felgyújt.

    Jaja,Dart a pisztoly,néztem is a wikin,csak inkább leírtam,milyen,hátha nem mindenki nézte még ezeket.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tome.jr #3281 üzenetére

    Lehet azért nem vetted észre,mert ugye "késleltetve" hat a dolog.Sniperezni jó,közelről,amikor már rohamozzák az embert,tényleg nem ér sokat.Gondolom eleve emiatt is van rajta elég erős távcső is,és a pontossága is "sniperes".

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Pet1985 #3332 üzenetére

    Kellett,hogy ennyi legyen csak,hiszen magasabb ranggal úgyis csak többszöri végigjátsszással lehetne,és ugye az sem megoldás,ha az ember kimaxolhatja a skilltree-t...így marad élvezet,lehet kísérletezni a karival.Én inkább tettem volna be opciót,hogy az ember a PT2-t újrakezdhesse az aktuális szinten nulláról,amikor kedve tartja.Ez elég fájó pont,mert a 2.5 már "nem az igazi"...plusz persze a DLC-kre is reset lehetőség.
    A BL1-ben is az volt,hogy az ember kimaxolta a 4 kariját,minddel elérte a 2.5-öt...és aztán mehetett mondjuk Crawmeraxozni,vagy a kicsiknek segíteni coopban.De milyen jó is lenne pl.a PT2.5-el nulláról kezdeni...
    Jó kis coop brigádok indulhatnának maxos karikkal is.
    Egyébként biztos lesz emelés a karira....bár szerintem pont a pluszpontok miatt kérdéses,jó-e vagy sem.
    Most örüljünk,hogy nincs még willowtree-és nem maxos karik szaladgálnak maxos fegyókkal,hanem így azért mindenkinek van "egyénisége" :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #3335 üzenetére

    Én 2 nagyot csináltam meg 1 karival...de a Steam acsihoz amúgy elég volt a végén ottlenned :D És a játékban se számított semmit igazán a +1 pont érte,hisz a 200+ órások kivétel nélkül willowozott karival mentek.
    Egyébként meg úgy el lett qrva a Moxxi,ahogy lehet,gyenge loot,és nem adott xp-t,csak a mazochisták szálltak be az 5-6 órás nagy bajnokságba,de oda is "überpajzzsal"...
    a kicsiket én is végigtoltam "legállal" minden karival.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Pet1985 #3375 üzenetére

    Elvileg a wikin nézegettem a jobb fegyókat,ott is le van írva,hogy bizonyos cuccok csak bizonyos ellenféltípusoktól eshetnek eleve.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Én már nem is kínlódok...alig érek haza időben keyekhez...marad a ki-bemásolós okosság,ha valami rosszul alakulna...bár 9 kulcsból olyan cuccokat pörgettem,amiből most 5 szinttel feljebb már csak 1 smg van meg,a többit simán leváltották zöld cuccok is.Fejlődés alatt,ha nincs nagyon megszorulva az ember,felesleges ládázni...hacsak nem "okossággal"...de amúgy pár óra múlva megy a levesbe.
    Majd,ha 50-es lesz a karik,kipörgetek egy jó "készletet".Bár nincs rá garancia,hogy nem lesznek addigra jobbak,mint amit a láda ad...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Pet1985 #3611 üzenetére

    A láda elég kamu.Hétvégén elvacakoltam ilyen config visszatöltőssel,hogy ne vesszekek el a kulcsok...kábé 6 fegyver variációját kaptam csak savas,stb.elementál verzióban+1-2 mod.Szóval erről ennyit.Most ezekből van mindenféle variációm.Eddig azt mondom,pillanatnyilag lehet jó,de nagyon nem éri meg a kulcshajszolás,mert olyan igazi extrát nem dob.Pillanatnyilag sz@r lootból húzhat ki,de csodára se érdemes várni. :(

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz pohár #3626 üzenetére

    SMG,és lehet bármilyen elementál,nekem van a ládából mindenféle,egy olyan is,ami 1 lövésre 2 golyót lő.
    Bár papíron tűrhetőt sebez,de én úgy vettem észre,az E-Tech snipernél is,hogy "valami nem kóser",hiszen egy tök ugyanolyan hagyományos cucc jobban adja.Snipernél nagyon kijött,szerintem bug,ugyanis lövök pl.látványos criticalt,de az ellen fejéről reflektálódik a golyó,és közel sem sebez annyit,mint egy tök ugyanolyan,nem critical bónuszos átlagos sniper...
    SMG-re is ez van,ellenfél 2 méterre,kapja a golyócskákat,de jó részük pattan le róla,mintha falat lőnék,nem is sebzi.Jobbára úgy működik jól,ha az ellent úgy lövöm,hogy előtte a földet,mert egyszer reflektálódik a golyó...
    Lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen ezekkel...
    Pisztoly is dupla sebzés,mint egy sima revolver,fejen lövöm a csávót,ok,késleltetve hat,de alig karcolja.Egy vacak fehér revolverből meg megfekteti a homlokos.
    Vagy bugom lenne? :F

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz LLKobe #3693 üzenetére

    Nézz szét a wikin,én se nagyon néztem,de a Border2-ről több helyen,fegyvereknél találtam arra utalásokat,hogy itt erősen függ a helytől vagy az ellenségfajtától a fegyók beszerzése...nem úgy,mint az 1-ben,ahol a játék legelején a Bone-Head-tól kijövö 2-3 katona is dobott narancssárgát nem is egyszer,nomeg az ott lebzselő sima skagek is,vagy pl.a New Heaven-ben többet ért elmenni leölni a midgeteket,stb,akik voltak körbe ellenségek,mint körbejárni a ládákat...számtalan narancs fegyóm esett a legbénább ellenfelektől ott,ládából alig.
    Itt viszont elvileg tényleg csak meghatározott helyekre érdemes visszajárni,úgy vettem ki,hogy az átlag ellen kábé a büdös életbe nem fog überfegyvereket dobni..."láda" meg kevés is van,és az 1-hez hasonlóan béna a loot.Egyébként kezdésnek nálam valami +5% rarity loot-os mod vagy mi volt,talán a premier klubosoknak járt...de nem tudom,abból van-e jobb például.Az 1-ben voltak classmodok,amik "elvileg" javították a loot-ot...igaz állítólag ott is tesztelték,hogy nagyon nem jelentett sokat.Nekem mindenesetre volt vagy 300 narancs fegyóm :) Nem csinált.Sokat postolgattam is.Mostanában ezzel annyi időm nem volt még tolni,és a karim is kicsi még,így itt nem tudom,milyen a helyzet,annyi biztos,hogy a lvl10-en kulcsos ládából kiszedett fegyóim helyett 1 kivételével jött jobb lvl14-re...szóval kis szinten nem tűnik eddig annyira rossznak a loot.Sajna időm van kevés,az életem is más,mint a border1 idejében volt...

    ja,savegame editor.
    Nem próbáltam,most néztem csak...[link]

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Hát igen,elég kár,hogy ennyire "egysíkú" fegyó terén is a BL2.Az 1-ben voltak tényleg jobb és rosszabb fegyverek,és az emberen+a szerencsén múlt,átlagos esetben hogyan kalandozik.Itt viszont lényegében kényszerű a mellékszálak vitele is a szint miatt,külömben nehéz lesz,ráadásul a fegyók is nem is szórnak akkorát pár igazi vackot és legendary-t leszámítva,ráadásul a játék is olyan,hogy KELL a brutálabb cucc.DE túl kicsi a szórás.Simán lehet vinni a zöld fegyókat,DE a kulcsos ládásakkal se érzi magát az ember biztonságban,coopban 4-en meg végképp...
    Szerintem ez gáz.Adott küldikre alig van 2-3 szintes eltérés a cooposok között.Felszerelésre is szinte alig számít,kinek mije van,maximum 1-1 ellenfélnél kijön a kaszt vagy az elementáleltérés,de annyira "egysíkú" ilyen téren...ha halunk,hal mindenki,ha boldogulunk,akkor kábé mindenki egyformát produkál,ezt fedeztem fel pár óra coop után...előnye annak sincs sok,aki mondjuk +2szintes,de ennél nagyobb eltérés a játék miatt nem is nagyon adódik.
    Meghát számomra az sem igazán jó dolog,hogy az adott kalandvonalat végigkövetve átlagos loot és mellékküldi mellett lényegében az ember majdhogynem "végigunatkozza" a játékot,mert átlagosan nehéz mindig,tök mindegy,hogy azt nézem,lvl10-en vagy 30-on mi jön,kábé ugyanaz a szitu,idő,csak másfajta ellen,más a puska,meg 10lövés nem 10x100-at sebez,hanem 10x1000-et,de az ellen hp-ja is 10szeres...
    Kicsit visszasírom az 1 változatosságát,ahol már az elején is megszopta Boneheaddal,aki előrerohant,DE aki meg Bone-ig vagy Sledge-ig megcsinálta a mellékeket is,az meg "túltápolódott.Itt kell a mellékszál és kész,de túlságosan egyenletesen elég nehéz,leszámítva a "hátrahagyott" mellékküldiket,de ott meg a 4-5 szinttel kisebb ellenért dobálja az 1xp-ket büntiből.DE az 1-ben ilyenkor legalább meele-vel le lehetett ütni mindenkit vagy transfusion gránáttal,ha nem akart az ember tökölni,itt viszont simán megizzasztja az embert pl.5db 1xp-s kis ellen,ugyanúgy lekapják a pajzsot,ha nem figyel.Plusz ugye az állandó lőszerkajtatás emiatt.Ok,millió láda,de az 1 lootja jó volt,nem volt akkora gond és nem is volt ennyire jellemző,de itt sok pályarészen az ember überfegyóval is kénytelen minden sz@rt nyitogatni,fegyós láda meg nem nagyon van...az ellen is sokkal ritkábban dob cuccot,az 1-ben több is volt,meg persze látszott is,hogy 1-1 emberke valami érdekesebb fegyóval tüzel,no akkor azt el is dobta.Itt meg néha lőnek olyan cuccokkal,hogy lesek,lelövöm az ipsét reménykedve,erre nem dob semmit,vagy dob egy tök mást,pl.ócska pajzsot vagy gránátmodot...
    Ami még gáz,hogy a missziók egy része tényleg gatyamadzag hosszú,és nincs lőszervásár...ok,hogy több feladat jön egymásból sokkal,mint az 1-ben,de az 1 megcsinálom-visszamegyek sémájához képest túl drasztikus,hogy 1 kaland 2 órás is van,és van,hogy az ember a felénél,a világ végén hagyja a francba,mert pl.elfogy a lőszere,és messze van minden...Tipikus ló túloldala.Ilyenkor jön ki az,hogy mintha szándékosan szét lennének húzva a mapok,DE bónuszban az 1-hez képest itt egyszerűen olyan helyen sem enged vágni az útból,ahol át lehetne ugrálni pár sziklát,és vicces egy hegyre felmenve a legtetejétől 3 méterre "falba ütközni",mert nehogy már rövidíts.Autósból is ott nyitott a terep,ahol nem számít semmit az átvágás,de bezzeg ott zegzugos és egyirányú,ami fontos helyre visz. :W
    Kicsit mesterségesen érzem felduzzasztottnak az egészet így 30óra teszt után.Sokkal több,mint az előd,de sokkal frusztrálóbb is.Nekem hiányzik,hogy ha akarom,1nap alatt,legyen mondjuk 10 óra,de lehessen végigfutni a főszálon...egyszerűen olyan széthúzott az egész,sok üresjárat,vagy kényszerű harc,lőszertúrás a sz@rkupacokból,ládákból.Vicces,hogy sok helyen annyit kell kutakodni skulóért,mint amennyi a harc,és JOBBESETBEN van 1db loot-os valamilyen láda,vagy az se.Persze ami amúgy ad ócska zöld vagy fehér cuccot.Tipikusan a nem megoldás kategória,hogy sok skuló kell-sok láda van,még jó,hogy kaját meg vizet nem kell keresni.Ahol meg bezzeg van automata,fillérekből megoldható,mégis teli van tömve ugyanúgy kis ládákkal...máshol meg az ember ballaghat folyton vissza korábbi területekre is csak ilyenért.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ( V ) #3740 üzenetére

    Nem akartak biztos korhatárt :D
    Mert érdekes dolog,hogy a robotok lerobbannak,sőt egyfajta "easter eggként" félbeszakadnak,és teljesen úgy húzzák magukat a földön,és lőnek a fegyverükkel,mint Schwarzenegger a Terminator2-ben,de az "élő" ellenfelek már nem csonkolódnak meg ilyenek,és ami az 1-ből is hiányzott,hogy a többi élőlény se,már ott is zavaró volt,hogy pl.a skagekkel nem történt semmi,csak összerogytak és kész,nem volt többféle halálanim,mármint ilyen sebesülős-szétrepülős.Annak tükrében elég gáz volt ott is,hogy egy embert lehetett fejetleníteni,kezét levágni-lelőni,ami mégcsak halálos se volt neki,derékban kettévágni...
    Viszont tény,hogy a repkedő agydarabok,stb.hamar korhatárossá tették volna,ha rajzfilmes graf,ha nem.Viszont annyi előny van,hogy az elemental effektek sokkal szebbek,igaz én ebben a formában nem hagytam volna,hogy "bezöldüljön,bekéküljön" például az ellen,hülyén fest a "slagolás" és a sav így,mert egyszínűen csak olyan az ellen és kész,ennek a kettőnek csinálhattak volna még "átalakulást",mint ahogy lángol az ipse,és kormos lesz.Sok szempontból kidolgozott gém,de sok minden már "összecsapott".Persze amúgy jó,tetszik meg minden...de sajna nekem már,a gyártója miatt is(Robotos DLC,aminél hangulattalanabb nincs az 1-ben,még a Moxxi is több úgymond "érzésre",mert passzol a kialakítás az alaphoz) nem hozza az IGAZI sziklás Border1 hangulatot,majdhogynem westernes beütésű zenék,táj,a skagek(prérifarkas-analógia),kisvárosok tákolva...
    Erről meg üvölt,hogy aki csinálta,az a robotosból építkezett,de hát olyan is,sok robot,futurisztikus elemek,amik qvára nem illenek az 1 tákolt majdhogynem steampunkos dolgaihoz....nekem ez hiányzik,az 1 Mad Max-ba oltott westernje,a hangulatával.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Első narancs fegyóm :DDD

    Tudom,másnak atomüberbrutál cuccai vannak :P

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tome.jr #3781 üzenetére

    Passz.Így dobta el az ipse,amikor kinyiffant,azt fotóztam le.
    De a wiki szerint vannak cuccok,aminek nem látszik rögtön minden tulajdonsága,és amit írsz a criticalra,azt hozza is,mert használatba is vettem,ahogy meglett,fejre nagyot lő tényleg,aránytalanabbul nagyobbat sebez,mint testre...
    Igaz cserébe az alapsebzése nem túl nagy,és eszi a lőszert.Igaz van valami savas sniperem is,ami 3 lőszert eszik,és zoomolva 3-as burst fire,pattogó lövedékkel,DE ha az megkap valakit criticalra,a Goliath-ok is elhasalnak tőle..HA talál,Mert az is keveset sebez nem criticalra,és ha mellélövök,ugrott is rögtön 9 lőszer :O
    Tehát jól kell célozni,az accuracy-ja elég jó,messziről ha kinézhető a legzorallabb ellen,az ki is van iktatva.A pajzsos miget-es Goliath-okat is a földre küldi rögtön egy fejes :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Cucuska2 #3791 üzenetére

    A Borderek alapból nem futnának rosszul...ha nem lenne az engine-ben az a kicsike bugocska,hogy ha egy fal vagy akármi mögött nagy tér van,akkoris számol vele,ha az láthatatlan...az 1 is ilyen volt,nem is javították sosem,csak az "egyszerűbb" volt.Igaz pl.az engine az NVidiának eleve jobban fekszik,túl sok a textúrapiszkálás,ami jobban fekszik az NVidiának,és túl kevés az egyéb,amin kijönne az ATI okosabb agya.
    Ez ugyanúgy megvolt az 1-ben is sajnos.Vagyis nem tudják úgy megcsinálni,hogy lényegében a gép ne számolja folyamatosan az egész mapot,mintha mindent látnánk...ezértis volt már az 1-ben is akadozós a General Knoxx,mert ugye szép nagy széthúzott terep az autókázások miatt.A zombis a jármű hiánya miatt sokkal jobban futott,mert kisebb a terület.
    És amivel a 2 sokkal "eseménydúsabb",szebb,változatosabb,marha sok mindent kell számolgatni.Erre jön a sok textúra,amit pop-uppal hálál meg a 2,mert ugye már konzolra van alapozva az engine,viszont ott ez nem gond,mert a konzolok bár gyengébb,tényleg ilyen 9600-jellegű erejű videorésze direktben képes a memóriához hozzáférni,sokkal gyorsabban megjeleníteni dolgokat,nincs "memóriavezérlő" és a pc-nél alapvetően meglevő cucc ide-oda helyezgetés a proci-videokari között,hanem a gyengébb proci és videokari ugyanazzal az adattal szépen el tud dolgozni,nem kell rakosgatni.
    Sajnos,ezt kell szeretni.Ennek esett áldozatul csúnyán pl.a Brink,de legméginkább a Rage is...A pc-n ugyanannak a metódusnak az "emulálása" eléggé teljesítményzabáló,míg konzolon bevágják az agyba az "alapokat",textúrát,és majdhogynem úgy néz ki a dolog,mintha ott lenne a map a ramban,és ahogy körbefordul az ember,úgy "pásztázza végig" a videokari a memóriatérképet.A látóhatár kezelése is könnyű ott,ugye.Lényegében a konzolok videoramja csak "átmeneti tár",amíg PC-n oda át kell rakni a dolgokat,és ott műveletet végezni a megjelenítéshez.
    Lehet nem szakos megfogalmazás,de kábé ez van.ÉSa ahogy "szépülnek" a konzolgémek,és ahogy áttértek arra,hogy arra is írják a gémeket,úgy van a pc a maga erejével szarban,mert ami a konzolra optimalizálás(lásd,hogy is néznek ki mondjuk az 5-6 évvel ezelőtti gémek jó része,pedig a hardver ugyanaz) az mind a pc-nek többlet erőforrásigény az "emuláció" miatt.
    Szóval valóban mehet ilyen videokarival "tűrhetően" egy-egy kisebb helyen,de nekem a 6850-el is képes pár durvább akciónál és nagy látótérnél 15fps-re menni közepes grafikán a BL2.ÉS a videokari nem izzad "szószerint",a proci sem 100%-on.De úgymond Ferrarit se vennék csak azért,mert qvagyors előzni,ha amúgy csak 110-el ballaghatok,mint a többi.Persze,ok,trabi se kéne...de már tipikusan az van,hogy nem azért kell az erő,mint a régi gémeknél,hogy ilyen 250fps-ekkel menjenek,hanem hogy az ember a pillanatnyi fps-eséseket megússza...sajnos manapság az elv miatt már majdnem semmin nem tud az ember úgy játszani semmivel,hogy valahol,valamilyen szituban ne legyen akadozás.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz teppik_amon #3833 üzenetére

    Szerintem sincs akkora gond.Én inkább mondanám,nem a fegyók vackok,hanem sok minden nem lett sárga kategória...az 1-ben volt pl.csomó narancs,de marha sok nem volt jó szinte semmire sem,vagy csak átlagos,esetleg a kinézete volt jobb,vagy tudott valami extrát,de szinte mindig valami árán...gyűjtöttem én is,van vagy 300,DE használni alig használtam.
    Itt is lehetett volna felsőbbkategóriás egy csomó jó fegyó.Akkor már nem lenne sírás,csak a "színe" és valami poénos piros felirat hiánya miatt.
    Egyébként meg lassan amúgyis lehet "takarodót fújni" a ládának és az ilyen-olyan fegyvereknek,hiszen mostmár megcsinálható,avagy közzététel után(VAN ám már full legendary,stb.lista,lényegében BÁRMIT megkaphat az ember!) már a savegame editorral percek alatt "megszerezhető" ami tetszik...
    És aki meg nem lát "élvezetet" a loot kergetésben,ajánlottabb is ez,a lelki békéjének megóvása érdekében,aki meg mázlista...hát mázlista :)
    Egy hónap múlva már SEMMI jelentősége nem lesz,mit honnan lehet megszerezni,ha valaki nem editál,akkoris megkapja idegenektől pl.coopban,ha játszik nyilvánosan,és szaladgálni is mindenki ezekkel fog,HACSAK nem jönnek majd itt is az übercuccok...
    Coop játék piszkálatáért meg a büdös életbe nem fog senki bannt kapni,ha egyszer a multikat se tudják tisztán tartani,és a kutyát nem fogja izgatni,kinek mekkora backpackja van és mivel lő,amíg JÁTSZIK,DLC-t vesz,stb,és a játékban nem okoz a cucca valami olyat,pl.fagyást,mint a Border 1 lagg-gunjai...de azt is peccselték és kész.Duelezni meg nem kötelező,és a hülyéktől meg úgyse véd meg a modding hiánya vagy léte,biztos akkor az ember a dolgában,ha Ő a host,és kivágja,aki nem kell.Ennyi.
    Lehet szenteskedni,meg lehet morgolódni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gbors #3958 üzenetére

    Engem csak az zavar a mellékküldikben,hogy vagy leáll az ember lépten-nyomon szedni és csinálni...vagy hogyha visszamegy később,már túl könnyű az ellen.Nem értem,miért nem lehet az ellenfeleket igazítani a szinthez,bárhová megy az ember,lenne mondjuk +-3 szint szórás területtől függően,hogy egy kis pár viskós izében ne csinálják ki az embert +3-as badassok,de 1-2 nagyobb tábor "magja" nem baj,ha húzósabb...
    Nem tudom,minek kell ez a kicsit "fixálás",hogy ha az ember bemegy pl.egy útmenti helyre,ahová még nem kell,de ott jár,és +5-6ok fogadják,később meg elég gáz,hogy jól megcsinált területekre nem megy be már az ember,mert tudja,hogy 1xp-sek várják,és 1 fejes a -5 szintű zorallul kinéző badass.Nomeg hogy a ládák,loot is úgy belőve...vicces pl.autóval rásegítve +5ös öldöklésre,és csupa olyan loot jön,ami szintén +4-5ös.Inkább osztana a gém értékesebb,de szintnek megfelelő cuccot ilyenkor.Vicces,amikor esnek a +5 szintes,de amúgy fehér "kacatok",amikor az ember pár ellenbe ellövi a full lőszerét,de épp olyanja van és direkt keresne kihívást. :W
    Ezeket hogy nem látják... :F

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BorgBoss #3978 üzenetére

    Ezért lenne jó a +-3 szint rendszer.Esetleg amit még hiányolok az 1-ből,bár ott se volt sok helyen,hogy kicsit több nyitottság,ne legyen ez a határolt "ösvény" rendszer,keszekusza néhol,de vágni alig lehet valahol le/meglepni,ahol több szint van,végig is kell járni,jellemzően inkább szopatás,sem alternatíva.
    Szóval tömören:szintközeli ellen BÁRMIKOR,és a "folyosó-elv" helyett 2-3 bejáratos akcióterek kellenének.A feladatokkal is el lehetne érni,hogy hiába jut az ember be szinte a bosshoz,de kelljen több alobjektíváért,de tetszőleges sorrendben bejárni egy részt.Hiába a sok szabad kódorgás,az ember hamar rájön,hogy az "akciós" helyszínek tök lineárisak,hiába lehet sokfelé őgyelegni 2 misszió közt.Ráadásul a kösztes helyszínek elég uncsik,a pár "kötelező" útmenti skag,vagy a mindig ottlevő autós banditák,amik respawnolnak is,vagy idegesítőek,vagy csak kikerülősek hamar.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ollie #4013 üzenetére

    Én 8-at kaptam...és előjött a másnál említett induláskor kifagyós dolog a patch után,az MSI Afterburnerrel akadt össze,kiléptem,és ment rögtön a gém.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Kár kínlódni...irány Sanctuary,hogy ne kelljen pöcsölni/ne vesszen el valami akkor szerzett rank,akármi,kilép,profile.bin lemásol,kulcsok elnyit,fegyók elrak,kilép,profile.bin visszamásol.
    Kár vacakolni,meg szopni,hogy az ember dolgozik hétvégén is,stb,és csak a kulcsok töredékét tudta megszerezni...
    Ráadásul én próbáltam adott karival x-szer elnyitni a kulcsokat,párféle fegyót kaptam csak,mindenféle variációban,és a legtöbb eleve 2-3 szint után kuka lett,sima zöld is nyomta őket...gondolom 50-en sincs másképp.Igazi extrajó cuccot nem nagyon kapni,alapból se a legjobbak az e-tech cuccok,és avulnak is.Ok,jobb classmod,gránátmod eshet,de ezeket azért a játék is jobban dobálja,pajzsot is hamar találtam jobbat,mint ami a kábé 150 nyitásból kijött,szóval...
    Ok,ÉN sem ezen a technikán élősködök naponta,DE qrvára kíváncsi voltam,hogy ténylegesen van-e "varázsa" a kulcsos ládának...hát nincs...tök felesleges is bespájzolni 100 kulcsot,mert tényleg adott a pár féle fegyóból ugyan mindenfélét,savas,tüzes,elektromos,robbanó...de 50 előtt a szintek hoznak jobbat,aztán meg jobbak az epic fegyók.Egyszem narancs sniperem van eddig,mint narancs holmi,majd 3x jobb,mint amit a szinten a ládából kiforgattam enyi nyitással,pedig vagy 15 snipert tuti dobott.Szóval amikor már jönnek epicek,onnantól meg tényleg nem egy extra valami.Nem is izélek vele,ha megszorulok,inkább igazítom szinthez egy régebbi,amúgy jó fegyómat,saveeditorral,hiába "csak" ződ',mint ezzel izélni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák