Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -szabi-

    őstag

    Hi

    A múltkori után héten megcsináltam a nagy terhelés tesztet, Blitzwolf F3, Leadzm és Monic hangszóróimmal.
    A hangszórókon a hangerőt maximumra állítottam a telefonon hangereje 90%.

    Mivel mindegyik kikapcsolásig szólt, kihasználtam az alkalmat és újratöltési adatok is lettek, az usb-s kínai mérő kütyünek köszönhetően.
    Érdekes Monic és Leadzm futásideje közel fele a mérsékelt terhelésnek, míg F3 a negyedére csökkent.
    Töltés szempontjából Leadzm és F3 stabil töltőárammal tölt majd a kapacitása vége felé átmegy csepptöltésbe, míg Monic töltőárama 0.5-0.6A között ingadozik és nincs csepptöltés.
    A betöltött energia F3 és Leadzm esetén közel van a gyártó által megadott akku kapacitáshoz, míg Monic érdekes adatokat adott, feltételezem az ingadozó töltőáram bolondította meg a kütyüt.

    Ez elég szubjektív dolog, de hangerőre nálam a sorrend nem a gyártó által megadott teljesítmények alapján állt össze.
    Leghangosabbnak F3-st a legkisebb teljesítményűt hallottam.
    Miatta szólt csak 90%-on a hangerő, mert az fölött torzításra hajlamos.
    Hangerőben a következő Leadzm majd Monic.
    Egyiknél sem jelentkezett torzítás és mindketten részletesebben szólnak mint F3.
    Hangerőről felvételt csak telefonnal tudnák készíteni, de az nem adná vissza amit hallok, így elvetettem, pedig kíváncsi lettem volna itteni véleményekre.
    Röviden-hosszabban ennyi.

    üdv
    szabi

Új hozzászólás Aktív témák