- Úgy tér vissza a Commodore 64, ahogy titkon mindenki várja
- A hírek szerint a jövő év végére érkezhet a sokat pletykált NVIDIA N1X SoC
- Egy gyártási hiba miatt nem bootolhatnak bizonyos Minisforum PC-k
- Véget vetne a hibrid magdizájnnak az Intel?
- Elképesztően drága az új Ryzen Threadripper PRO generáció
Új hozzászólás Aktív témák
-
OnLy16
tag
Sziasztok,
Jelenleg egy Sony HT-CT290 van itthon használatban. Jól teszi a dolgát, de elgondolkoztam a cserén, Edifier R1280DB a kiszemelt. (később T5-el bővíteném esetleg ha kell)
- Szerintetek érdemes cserélni vagy hangminőségben ugyanott (esetleg rosszabb) leszek a 2.1 >>> 2.0 váltás miatt?
- Az edifier távirányítója elég egyszerűnek gagyinak tűnik. Nem szokott vele gond lenni?
- A Sony, ha bekapcsolom a telefonon a BT csatalkozást akkor automatikusan bekapcsol standbyról. Van ilyen funkció az Edifieren is? (mi ennek a neve, google alapján csak a Bose auto-wake-et találtam)
- A telefonról nem tudom rendesen vezérelni most a hangerőt, a soundbaron beállított hangerőig tudom csak + / - állítani, de ha halk, akkor kell a távirányító.
- Van bármilyen visszajelző az edifieren? Melyik input szól pl?
- Automatikus hangerőállítás létezik a hangszórón? Filmeknél halkított háttérhangok vagy túl hangos reklámok? - sima toslink kábellel kötném össze nem HDMI ARC-al
Köszi előre is!
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Apple iPhone 7 128GB, Yettel függő, 1 Év Garanciával
- Lenovo magyar laptop billentyűzetre van szükséged? Akármelyik verzióban segítünk!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T15 G1 - i5-10GEN I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest