-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
almafa42
aktív tag
válasz
Bubee82
#23617
üzenetére
Miért lenne gáz eladni, hogy jön ide egyáltalána moralitás? Azt mondod, hogy inkább vegyenek fel az emberek hitelt egy Celsius-szerű platformon?
Már bocs, de ha valaki felelőtlenül szállt be (pl a gyerekek jövő évi tandíjával, stb), akkor az volt a hibás döntés, nem a veszteség realizálása. "Only invest what you can afford to lose" - mondják, pont azért, hogy ne kerülj olyan helyzetben, hogy el kelljen adnod nyomott áron, ha a jelenlegihez hasonló helyzet áll elő. De ez nem azt jelenti, hogy ha előállt, akkor 19-re lapot kell húzni, különben gáz az illető. Számtalan helyzetben a vesztes pozíció lezárása az optimális döntés.
Természetesen abban igazad van, hogy vannak esetek, ahol az egyén bepánikol és sokkal jobban járna, ha ráülne a kezére, nem csinálna semmit, kivárna. De ugyanúgy, ahogy provident hitelből sem javasoljuk az OTP részvény vásárlását, úgy stablecoin hitelből sem a BTC vásárlást.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Androidos fejegységek
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Milyen monitort vegyek?
- MasterDeeJay: Egy nem átlagos Asus videókártya (GTX950M 2GB GDDR3)
- Hyundai, Kia topik
- Zenless Zone Zero (ZZZ)
- Androidos tablet topic
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Íme az új Android Auto!
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


