Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz Ragnar95 #32713 üzenetére

    Majd csak javítják...

    Viszont az érdekes, hogy a rengeteg hiba ellenére, a Windows-zal szemben legtöbben még mindig jóval megbízhatóbbnak tartják az OS X-et. Őszintén szólva (ahogy én látom) a gyakorlat nem ezt mutatja. Vagy csak divat a Windows-t szidni és kész? A cégnél csak W7 rendszerek vannak, valamennyi különösebb gond nélkül üzemel, atom stabilak, munkatársaim szépen termelnek velük. Én meg minden frissítés után stresszelek, hogy mi nem működik majd, illetve ha megunom a hátterem, egyáltalán elindul-e a rendszer... Vagy túl sokat várok? Nem tudom.

    Minap nézegettem az új Mac-eket. Mivel az Office nálunk meglehetősen kritikus tényező és az új verzió elég jó lett, így a következő is Mac lesz (sanszos). 15-ös gépet mennyivel kényelmetlenebb hurcolni? Ölben lehet vele dolgozni? A 13-as baromi kényelmes, de ha 4-magot és izmos VGA-t akarok, akkor csak a 15-ös jöhet szóba. Környéken senkinek nincs, APR-ben pedig nem nagyon lehet lekapni és jönni-menni vele, vagy ölben gépelni 10 percet. Ha csak hurcolászós gép kellene, inkább vennék Airt, még a gyengébb kijelző ellenére is. A retinás MacBook egyelőre elég harmatos.

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák