Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zenit73

    aktív tag

    válasz Big_Boss #1477 üzenetére

    Na majd figyelem a sötétre kikapcsolást.
    Óra távol van és kikapcsol azt tudom, de tegnap otthon nem volt rajtam.
    Köszi!

  • zenit73

    aktív tag

    válasz Big_Boss #1477 üzenetére

    Tegnap 17 órakor betettem egy teljesen sötét szobába, egy óra múlva megnéztem és világított a képernyő, előtte nap lekapcsolta 15 óra körül amikor még világos volt. Apple szerint ilyen esetekben kapcsolja ki:

    Az akkumulátor üzemidejének meghosszabbítása érdekében a kijelző teljesen elsötétül a következő esetekben:
    -Ha az iPhone-t kijelzővel lefelé teszik le
    -Ha az iPhone a zsebében vagy a táskájában van
    -Ha be van kapcsolva az „Alvás” Fókusz
    -Ha be van kapcsolva az Alacsony töltöttségű mód
    -Ha az iPhone csatlakozik a CarPlay rendszerhez
    -Ha használatban van a Folytonossági kamera
    -Ha egy ideig nem használja az iPhone-t (az iPhone megtanulja az Ön szokásait, és ennek megfelelően kapcsolja ki- és be a kijelzőt, például ha beállít egy ébresztést vagy alvási ütemezést)
    -Ha az iPhone egy párosított Apple Watch segítségével észleli, hogy Ön eltávolodott tőle (a mindig bekapcsolt kijelző ismét bekapcsol, ha az Apple Watch újra az iPhone közelébe kerül)

    Szerintem a szokásaimat próbálja tanulni (utolsó előtti pont) több-inkább kevesebb sikerrel. Tegnap hiába bámultam a képernyőt, állandóan lekapcsolta, tegnap előtt fotóztam vele, és amikor ráböktem az elkészített fotóra, aztán vissza, olyan rondán villogott a képernyő minden alkalommal, hogy rossz volt nézni. Minap a viberben nem működött a balról-jobbra simítós visszalépés, tegnap kivettem a tokból a fülest 100% töltöttséggel, csatlakozott, a sziget ezt jelezte de pirossal kb. 10%-os töltöttséget mutatva, kitöröltem a kezdő képernyőről a keresés gombot, jobb lett, de most is belefutok akadozásba görgetés közben rendszeresen, és volt még más is, csak most nem jut eszembe. 8 napos a készülékem, kb. 5x kellet újraindítani valamilyen működési zavar miatt.

    17.2 vel jöttek új funkciók, kövér-sovány emodzsik, és sok hasonlóan hasznos dolog :U
    Kíváncsian várom, hogy a hibajavításokkal mennyit foglalkoztak :F

    Valakinek van már tapasztalata a frissítéssel?

Új hozzászólás Aktív témák