Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz ksanc #46347 üzenetére

    Mégiscsak jobb lenne ha a Ruru-t tennéd fel és azzal is szétnéznél mert frissebbek a tesztek benne.
    Azért ad adb-n root shell-t mert -mint mondtam- pre-root-ed az egész.
    Az AMLogic cuccok ilyenek, 99% pre-rooted kínai botnet alapanyag.. a dev. opt.-ben (vagy külön menüpontként) szinte biztosan meglesz a root bekapcsolása de általában egy sima terminálban ütsz egy su-t és kész.
    Ebből nem lesz Google tanusított készülék..
    Az AMLogic-os ROM-ok kernelében 99% nincs bekapcsolva a ramdisk így Magisk-el nem patkolható hogy utána behazudhass egy telefont és legalább a device basic integrity meglegyen. Mivel nem is A/B rendszerű így azt a megoldást se tudod Magisk-re használni, de mondom amúgy pre-root-ed. Szerintem nem olvasol Magisk topikot :D azért nincs meg hogy az alkalmazások már mindenre is root-ot kiáltanak, mert ugye már a bootloader nyitottsága is azt jelzi hogy törött a trust chain.. nem tudom akarsz-e ezzel foglalkozni mert 99% zsákutca az egész, főleg az Android TV miatt (tudom, nekem is van, még a custom ROM fejlesztőjét se lehetett rávenni hogy ha már mindenképp pre-root-ed akkor legalább a ramdisk-et kapcsolja be hogy valamit be tudjak hazudni a Google felé hogy legalább ne nézze Android TV-nek aztán hátha rá lehetne kínozni valami értelmezhetőt.. de nem). XDA-t megnézem majd.. ha volt külső hosting akkor a wayback machine (archive.org) még simán segíthet pl.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák