- Vélemény: nem úgy tűnik, de Lip-Bu Tan most menti meg az Intelt
- DUNE médialejátszók topicja
- Milyen TV-t vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- VR topik
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- SSD kibeszélő
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Sugárhajtómű ihlette a Zalman CPU-hűtőjét, de nem az üzemzaj tekintetében
-
PROHARDVER!
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
run4fun
tag
Sziasztok!
Dual SIM-es telefont keresnék az alábbi paraméterekkel:
- jöhet Kínából, sőőőt...
- max 180$ (+vám/áfa beleférhet, ha EU raktáros a cucc akkor max 220$)
- 4GB RAM vagy több / 32 GB ROM vagy több
- 5" vagy annál nagyobb / FHD felbontás vagy jobb
- dual standby elég
- B20
- jó képet csináljon
- NFC opcionálisMit ajánlanátok?
Vernee Mars Prot nézegettem illetve Leagoo T5-öt, de Xiaomi termékeiben sem csalódtam még. Bármilyen tanácsot szívesen veszek. Köszi! -
run4fun
tag
válasz
include777 #106730 üzenetére
Sikerült is lecsapni egy K3 Note-ra, már csak a szállítást kell kivárni.
-
run4fun
tag
Sziasztok!
Xiaomi Redmi Note vagy Meizu M2 Note?
Nagyon hasonlóak tudásban, nem tudok dönteni.Köszi!
-
run4fun
tag
Elephone P8000 csak nekem tűnik bitang jó ajánlatnak a -40$ kuponnal?
-
run4fun
tag
Sziasztok!
Van jelenleg olyan "best-buy" teló Kínából, ami megfelel a következő paramétereknek? :
- 40.000 - 55.000 ft közötti ár vámmal együtt
- 8 mag
- 5"-nál nagyobb, de maximum 6"
- 2 v 3 GB RAM
- Full HD felbontás
- legalább 3000 maH akkumulátorKöszi!
-
run4fun
tag
válasz
alexw801 #66855 üzenetére
Köszönöm a válaszaitokat, megpróbálom az általatok ajánlottakat!
Működik, csak nagyon halkan. Ha nagyon közel tartom a számhoz a mikrofon részét és szinte kiabálok, akkor valamennyire hallani.
MTK Uncle Toolsban is állítottam már az értékeket, de semmi. Szét is szedtem már többször, az érintkezőket megtöröltem, megmozgattam az alsó panelt, de semmi. -
run4fun
tag
Sziasztok!
Sajnos egy nem éppen tökéletesen működő ZTE V987 került hozzám egy fórumos kollégától, aki azóta nem reagál a megkeresésemre. Hiszen ki gondolta volna a vásárlás pillanatában, hogy pont a beépített mikrofon nem működik? Tudom, jobban is átnézhettem volna a vásárláskor, de ezen most már nem tudok változtatni.
Tehát:
Tudnék valahonnan rendelni cserealkatrészt rendelni hozzá?
Aliexpressen nem igazán találtam, Ebay-t is átnéztem, több helyi telefonszervízben is jártam, még a magyar és a nemzetközi ZTE-nek is írtam, de egyik sem járt sikerrel. Visszaküldeni nem tudom, mert papírokat sem kaptam hozzá.
Esetleg lenne valakinek ilyen típusú rossz, törött telója?Köszönöm!
-
run4fun
tag
válasz
svgyula #63702 üzenetére
Köszönöm a válaszokat tutis és svgyula!
A mikrofon pozíciója rendben van, többféleképpen próbáltam már mozgatni, de a végeredmény mindig ugyanaz. Ha sikerül találnom egy rossz telót vagy akár alkatrészt (sajnos eddig nem igazán sikerült), akkor még kell egy ügyes szakit is.Székesfehérváron több szervízboltot is bejártam már (még a ZTE székesfehérvári partnerét is), de egyikőjük sem tudott megoldást nyújtani.
-
run4fun
tag
válasz
junkpod #63676 üzenetére
Sziasztok!
Van egy ZTE V987-em, kéz alól vettem, de sajnos a vásárlás papírjai nincsenek meg. A problémám a következő: a mikrofon nem igazán működik. Próbáltam már szinte mindent, amit itt és a külföldi fórumokban találtam, de nem működött (MTK Toolsban állítás; gStrings hangolás; kifújni a mikrofonnál, hátha poros). Hardver hiba lehet, mert hangrögzítő sem hall semmit és telefonálás közben is panaszkodnak, hogy nem hallanak. Ha nagyon közel teszem a számhoz (más szóval majdnem a számba veszem), akkor nagyjából jó. Videózásnál sincs hang, csak súgás többnyire. Felvettem már a kapcsolatot a ZTE Magyarországgal illetve a nemzetközi gyártóval is, de ők sem tudtak segíteni. Telefonszervíz sem tudott mit kezdeni vele alkatrészhiány miatt. Mikrofonos fülhallgatóval tökéletesen működik.
Mihez kezdhetnék vele? Esetleg van olyan webshop, ahol telefonalkatrészeket fogalmaznak?Egy másik dolog: Grand X IN mikrofon panelje kompatibilis lehet ezzel? (az enyém ugye V987, más néven Grand X Quad). Mert egy másik fórumozó kolléga hasonló gondokkal küzdött egy ZTE V967S-el, de sikeresen ki tudta cserélni egy törött V987-es panellel az övét.
Köszi!
-
run4fun
tag
Sziasztok!
Keresem az aktuális best-buy telefont az alábbi feltételeknek megfelelően:
- MTK6589 vagy MTK6589T processzor
- 1 GB RAM
- HD vagy FHD kijelző, 5 - 5,5 inch
- Kamera legalább 8.0 Mpx
- Maximum 45.000 ft (jöhet Kínából is, de ez esetben vámmal együtt maximum ennyi)Köszönöm!
-
run4fun
tag
Sziasztok!
Mit gondoltok?
iNew V3 vagy ZTE Geek V975 (2GB RAM+8GB RAM, INTEL Z2580)?Köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Apple iPhone 12 Mini 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S25 Ultra (Új, Független, 256 GB, 12 GB RAM, titánium fehér-ezüst)
- Újszerű Xiaomi 13T 8GB+256GB 1 év Garanciával!
- iPhone 14 Pro Max 128GB Függetelen/1-3 hónap gar./Akku 86%/p4336
- új Pitaka Fusion Weaving MagEZ 4 MagSafe 600D iPhone 15 Pro és Pro Max aramid hátlap tok - overture
- FSP RAIDER S 750W 80 PLUS Silver táp
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 15" Workstation: Lenovo Thinkpad P1 gen2 // P52s // P15 gen1 // FHD, 4K oled touch
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook E754 - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" HD I HDMI I W10 I Garancia!
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 5 Pro, Samsung Galaxy Watch 6 Classic
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest