Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    Üdv mindenkinek!
    Alábbi problémával fordulok hozzátok. Androidos program, amit földmérő munkára írt volt kolléga. Alapfeladata egyszerű. Locus térképalkalmazásban benne vannak a földek (KML) és arra rányomva megjelenik egy lista és azon keresztül lehet megnyitni az Adatlapkitöltő programot (Kitűzési adatlap) ami megnyit egy XLS fájlt a belső memóriában és így nem kell az excelt kitölteni kézzel hanem gombokkal választani lehet dolgokat (föld megközelítés, térkép terep azonosság egyezik e stb stb) és még lehet fényképezni benne amit úgy nevez el ahogy mi beírjuk plus elé automatikusan beírja a nyilvántartási számot (amit az XLSből vesz ki) tehát igazából nem egy komplikált program. A baj az hogy a videón: [link] a jobb oldali régi tableten (Android 4x) működik, meg 5x és 6x verziók alatt is amint látszik is hogy megnyitja a táblát. a Bal oldalon viszont 7x ver. android van rajta és betöltés után visszadob a Locusba. Próbáltam újabb telefonokon is és én úgy vettem észre hogy 6-os android felett semmin se működik. Viszont kezd a tabletes flotta öregedni és vennénk újakat de a program nem működik újakon. A telefonon amit mutatok a végén a hibaüzenet látható. Esetleg tudtok valamit, hogy mi okozhatja a problémát? Mi változott az új androidban, mert mintha nem engedne hozzáférést a fájlhoz, pedig a probramnak minden engedély megvan. Mit kéne átírnom benne, vagy teljesen újra kell írni? Alapszintű android programozási készségeim vannak csak. Köszönöm szépen előre is a segítségeteket, remélem érthető volt a leírás. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    válasz sztanozs #5000 üzenetére

    Telepítő .apk van meg és azt decompile-oltam és írogattam át képernyő méretet/verziókat mikor próbálkoztam magam megoldani. Az nem volna elegendő? Eredeti amiből megírták az nincs meg mert volt kolléga otthon írta meg.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák