Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    No, akkor én is előadnám a fájdalmamat, pontokba szedve... :)

    1, Hány hüvelykes legyen a kijelző ?
    Én a 7"-est preferálnám, lehetőleg IPS technológiával.

    2, Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni ?
    Újat!

    3, Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció ?
    Jó lenne idehaza, de a kínálatot és az árakat tekintve szerintem Csájna lesz a vége!

    4, Mire szeretnéd majd leginkább használni ? (játék, internet, filmnézés stb.)
    Mp3, FM-rádió, film (HDMI-vel), office doksik olvasása, nagyobb pdf dokumentumok olvasása, autós navigáció, és telefonálás. Egyszóval egy normális phablet kéne!

    5, Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum ?
    Értelmes határok között bármennyit, de olyan 60k körül gondoltam.

    6, Kinézett gépek, alternatívák?
    Itthonról:
    Asus Fonepad - ez tök jó lenne, de nincs benne FM rádió, az pedig nekem kell!
    Alcor Access D785M - ebben már van FM, ideális méretű, csak a kijelzője, aksija kérdéses, na meg nem a legjobb minőség.
    Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85 - ez méretben még határeset, de a 3G-s verziót még nem árulják idehaza, és az kellene.

    Külföldről:
    PIPO U7 3G, és U8T 3G - ezek jók lennének, csak kicsit nagyok, és nem mindenhol írják rájuk az FM rádiót. :F
    PiPO U3 3G -
    Onda V819 3G - megintcsak kérdéses az FM-rádió.
    Ramos X10Pro - ezt lehet itthon is kapni, és itt írják is a rádiót, de máshol meg nem látom. :F
    Cube U55GT - ezt németből is meg lehet rendelni, és FM-rádiós, de nincs rajta HDMI. Mondjuk anélkül még tudok élni, meg átalakítót szerezni, de nem tudom, hogy milyen minőség?
    No.1 Mini Pad - ideális méret, nem fényes borítás, FM rádió, IPS, de nincs hdmi, és sajnos noname gyártó.
    NO.1 P8 Mini Pad - szerintem ez ugyanaz, csak kicsit más a burkolata.

    Szóval szerintetek melyiket merjem megrendelni, illetve tudtok más alternatíváról?
    A segítséget előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák