Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzz

    aktív tag

    válasz Vtmk #70581 üzenetére

    Még mindig WriteOnly vagy!
    Direkt neked letöltöttem a CoreElec-ng és nem ng stabilt, így néz ki mind a kettő:

    fdisk -l CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.2-Generic.img 
    Disk CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.2-Generic.img: 549 MiB, 575668224 bytes, 1124352 sectors
    Units: sectors of 1 * 512 = 512 bytes
    Sector size (logical/physical): 512 bytes / 512 bytes
    I/O size (minimum/optimal): 512 bytes / 512 bytes
    Disklabel type: dos
    Disk identifier: 0xdd317e59

    Eszköz                                     Indítható   Start    Vége Szektorok  Size Id Típus
    CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.2-Generic.img1 *            8192 1056767   1048576  512M  c W95 FAT32 (LBA)
    CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.2-Generic.img2           1056768 1122303     65536   32M 83 Linux

    Hogy neked mitől és miért lett benne lvm és előtte miért nem volt benne semmi azt csak te tudod, ahogy azt is, hogy hogyan akarod elindítani az lvm-ből! Nem látom mit csináltál és nem is érdekel már! Azt hiszem itt az ideje darabokra szedned egy telepítő img.gz fájlt lépésről lépésre és dokumentálni magadnak, hogy ugyanezt visszafelé meg tudd magadnak csinálni. Itt az ideje végre megtanulni kérdezni és megfogadni amit javasolnak, elvégezni amit kérnek tőled, hogy segíthessenek neked ha másért nem, azért mert Te kértél segítséget és nem fordítva! Olyat veszel el amit nem tudsz visszaadni! Az időt! Nem sajnálom én tőled ha látom, hogy van értelme, de jelen esetben úgy tűnik, hogy egyfajta blognak/jegyzetfüzetnek használod a topicot, teljesen vagy majdnem teljesen figyelmen kívül hagyva a többieket és a neked címzett tanácsokat! Nem azért kérek valamit mert nincs jobb dolgom, hanem mert segíteni akarok(tam). A feltett kérdésre nem válaszolsz, fújod a magadét ráadásul ez nem topic specifikus hanem linux kezdő levelezési listára való! Fogalmad sincs partíciókról, fájlrendszerekről (ez orvosolható olvasással és tanulással) és még csak meg sem fogadod a tanácsokat!

    Én itt kiszállok, nincs hozzá türelmem, energiám és időm és nem akarom teleszemetelni az amlogic_s905_s912_processzoros_keszulekek nevű és tartalmú topicot! Ez volt az utolsó bejegyzésem ebben az offtopik témában!

    Akartam itt ajánlani egy magyar nyelvű fórumot, de inkább kitöröltem, mert nem akarom, hogy szegény anyám a csuklásba haljon bele! 

    ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

Új hozzászólás Aktív témák