Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz anaqer #29 üzenetére

    Off:
    Én is megírtam a már ki tudja hanyadik jobbészretéritő hozzászólásomat a mi kis ''Neo''-nknak, de rájöttem h fölösleges... Az nVtrix rabja
    Ha vki megnézi itt a PH!-n a legújabb VGA tesztet az összes screenshoot-tal és még mindig az nV mellett veri a nyálát az már a ''csakazértis szerelem'' kategória. Orvosilag is K.O...
    De uaígy van az Ati-val is mindenhonnan le lehet esni és a legnagyobb szarból is ki lehet mászni. Néha azért idegesítő h az emberek nagyrésze objektívan tudja szemlélni a dolgokat és jön ''vki'' akinek ez annyira nem megy h próbál tábort ''csinálni'' a semlegesekből azzal h b@szogatja őket. Szíve joga a hozzáállása csak hagyja békén a többit (szélmalomharc...)
    Ha megnézitek a forumot láttok egy olyan témát amiben ''vki'' azt hangoztatja h a 5700U annyira jó h néha a 9800pro-t is megveri... Szintén a házi PH! tesztet tudom ajánlani gyógyírnek illetve magábafordulást (van ahol a 9600se-t közelíti)
    Ez amúgy sajnálatos mert a teszt alapján ami sztem kiváló és tényleg a gamer/user szemszögből nézi a ''pályát'' az derül ki, h high-end és közép nyertes is ATi főleg ha az 1-2 éven belül megjelenő játékokat nézzük. Ahelyett h a 5700 elverné a 9600XT-t kiadják a 5900XT-t. Kinyírják a saját 2 hónapos kártyájukat. Ezért félek kicsit az nV40-től, mert túl nagy a fejetlenség, és ha így megy tovább akkor nem lesz normális árú videókártya...
    On

    ...
    L3zl13 hozzászólása az abszolút nyerő :DD


    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Aktív témák