- Azonnali informatikai kérdések órája
- Melyik tápegységet vegyem?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Mi az a monitor ott a gépedben? Csak a Phanteks vizesblokkom...
- Meghozta az első, memórapánikból eredő áremelését az NVIDIA
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Autós kamerák
- A cégvezetők látják az AI költségeit, csak azt nem hogyan lesz ebből haszon
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
Új hozzászólás Aktív témák
-
Integra
titán
válasz
YouCanCANON
#606
üzenetére
nézd, az hogy hivatkozol szabályokra meg etikára meg minden másra, ez csak arról szól, hogy a felelősséget másra lehessen terhelni, ha véletlenül valami etikai, vagy egyéb gond lenne a dologból és mindenki menteni akarja a bőrét.
szerintem az az orvos lenne a legkevésbé a hibás aki az abortuszt a nőn elvégzi.
kifejezetten utálom, mikor absz kívülálló emberek nekiállnak erről okoskodni, mások életéről konkrétan ebben a kérdésben okoskodni, ahelyett, hogy azt mondanák, hogy igen, valóban rohadtul kényes kérdés, de végső soron, a nő saját maga dönt a saját életéről, ő tudja milyen szituációban van, minden eset egyedi és úgy kell kezelni és az orvos pedig maga dönti el hogy függően attól, hogy mennyire ismeri a beteget, a helyzetet, azonosul e vele vagy sem, elvállalja e a kezelést vagy sem.
és ezt a mai világban én (naiv gondolat) de elvárnám mindenkitől a másikkal szemben.
nekem nincsen jogom elítélni mást azért mert abortusza volt, hát mi a fene közöm van hozzá? semmi. ahogy azoknak aki ilyen törvényeket, jogszabályokat hoznak, azoknak sem.
aztán ott makog az összes a kamera előtt ha valamit mondani kéne ez ügybe és igyekszik semlegesnek mutatni magát mert fél a következményektől.
mondom, te neked ugyanúgy jogod van egy ilyen felkérést visszautasítani, majd elmennek más orvoshoz.
Új hozzászólás Aktív témák
- Path of Exile (ARPG)
- Kigolyózta magát a Netflix a Warner-csatából
- Marathon (2025)
- Honda topik
- Vivo X300 - kicsiben jobban megéri
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Melyik tápegységet vegyem?
- További aktív témák...
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen 1 munkaállomás - i7 10750H 16GB DDR4 256GB SSD Quadro T1000 W11
- AKCIÓ! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i3-1315U 8GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3235
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3965
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

