Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz Rebell #5800 üzenetére

    @Rebell

    Ez megbeszélés kérdése, főleg, hogy kedvezénye neki is van. Általánosságban elmondható, hogy kedvezmény + munkadíj kombináltan az ő részesedése. Amennyiben ad számlát flottul, akkor szerintem ez így fair.

    Számla nélkül pedig lehet alkudozni...

    Dél-Pesten Oman Zsolt, IX. kerület Kén utca 2.

    Észak-Budán Szatmári Gábor, III. kerület Madzsar József utca 32.

    Szerk: közben j.bravo meg is írta a lényeget. :R

    @j.bravo

    Csak nem váltanál? ;)

    @rbalint88 & All

    Esetleg egy dobogókői kiruccanás, kicsit letelepedve a Zsindelyes műintézményben...? Utána lenne ok mosni is... ;)

    Ennél pattogósabbra nem akarom a gépet; városban még nekem is zavaró már ez is, országúton már csak páromnak...

    @All

    Pár kérdés:

    1.) Mi lenne a következő: crankcase breather/PCV?

    Némi online kutakodás után van egy olyan érzésem, hogy ez lehet még egy feltáratlan terület az olajfogyasztás szempontjából; plusz megvan az alacsony fordulaton lévő bizonytalanság (2000rpm-ig), illetve benzin szagú kipuffogó mint tünet.

    Az olajfogyasztás tényleg olyan, hogy mindennapi cirkáláskor szinte semmi, viszont 4000rpm környéki futtatáskor beindul, és afelett igazán intenzív. Például hétvégén Sárospatakra megérkezve elment egy liter, de lefele forgattam a motort, főleg a 37-esen előzéseknél. Feltöltöttem. Utána kóboroltunk 100km-t, illetve visszafelé 120 körül jöttünk mindenhol, kivéve pár 160-190-as menetet a pályán, amikor sokan lettünk a külsőben, és inkább elhúztam a belsőben messzire. Hazaérve 4-5dl hiányzott.

    2.) 2.4 dízel 159 SW

    Szopás lenne-e vagy sem? Ha igen, mekkora?

    Ha a JTS esetleg továbbra sem jön be túrázni, akkor dízel fronton talán inkább ebbe az irányba mozdulnék el, t.i. a praktikus kocsi, mint kategória nekem itt tűnik véget érni; sem SUV-ot, sem 'apabuszt' nem vagyok hajlandó elképzelni magam alá...

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák