Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz #94529552 #19985 üzenetére

    és ugye az az infó helytálló, hogy lefelezi az aktív 3d a képfrissítést.... namármost a passzív pedig a sorokat felezi :)

    akkor most tegyük fel, az aktív 3d pl "röcögősen lesz éles" a passzív pedig folyamatosan lesz kisebb felbontással? nagyon nagyon leegyszerűsítve a kérdést persze....

    vagy kérdezem másképp: ha tettszett jó barátom samu tvjén a 3d akkor nyugodtan vehetem azt, hiába "felezett" a képfrissítés nem fogom észrevenni, ha ott sem vettem?

    igazából azt vettem észre az lg demofilmjénél az mmben, hogy mintha picit homályosabb "fakóbb" lett volna a 3d-s videó rajta.... ez lehet a folyománya a felbontás feleződésnek? de viszont folytonos volt a videó, mármint a 3d hatás....

    a samsungot pedig amikor barinál néztük, egyáltalán nem zavarta a szememet, és tényleg élveztem amit láttam....

    a 6400sorozatt sokkalta "gyengébb" mint a 6800? vagy csak kőcelékszolgáltatásokban tér el? a panel ugyan az benne? vagy talán a proci lassacskább stb stb? ez okozhat valamilyen hátrányt?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák