Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Exodius #50836 üzenetére

    Tipikus hiba a Genius hangfalaknál. Nekem is ezt csinálja a Genius SP-HF1250B, tehát a hangerőt növelem-csökkentem rajta és az egyik kevésbé hangosodik tehát nem szimmetrikusan, persze néha összejön.
    Szerintem nincs rá megoldás a poti gyengélkedik ha ért hozzá valaki és ki tudja cserélni akkor hajrá.
    Ami nálam bevált:
    NEM tekergetem a hangfalon található hangerő állítót, hanem még kikapcsolt állapotban kb. bő feles állásra tekerem és utána már nem nyúlok hozzá (a legközelebbi áramtalanítás majd takarításig) aztán bekapcsolom és tesztelem (direkt könyvjelzőzve van egy sztereo tesztelő jutub videó [link] ) és ha okés onnantól már csak a Windows hangerőállítóját használom.
    Hogy úgy mondjam ezzel megelőzöm hogy teljesen meghaljon a hangerő szabályozó poti. A másik két poti (mély és magas hang) hibátlan, mert ugye azt nem tekergettem annyit.

    Olvastam másnak is van/volt ilyen panasza. Tehát ha nagy nehezen be lehet állítani akkor utána ne nyúlj hozzá te sem hanem a Windows fő hangerejét vezéreld szoftveresen.

Új hozzászólás Aktív témák