Hirdetés

Aktív témák

  • Sheltem77

    aktív tag

    Na megvan végre a tv...Hát bazmeg...Na nem szaladok előre. Kezdődött ott, hogy azt gondoltam majd én egyedül összeszerelem. Nem vagyok egy vézna erőtlen pöcs, de azé vaze mire ráraktam normálisan a talpra a plazmát.... :Y Szoptam rendesen :)
    Na szóval..UPC kábetévém van ugye, ment a letöltés is a chellon fullon(chello minimal 150k) de a kép ígyis simán nézhető 3 méterről(!) semmi baj nincs vele,sokkal szarabbra számítottam. Sajnos komponens kábelem még nincs így az asztali dvdmet meg a filmeket nem tudom kipróbálni :F talán majd este, vagy elugrok és veszek egyet.
    Amit még írtak itt "remegés". a TH-42PV70P menüjében alapból 100hz van beállítva, és egyáltalán(!) nem érzékelek semmiféle remegést 3méterről. Azért írom mindig a 3métert mert én ennyire terveztem éppen ezért innen fogok nem csak nézni de tesztelni is ez a mérvadó.
    55cms tvm után egy "picit" szokatlan ez a méret, de élvezem ezt a szokatlanságot :DD
    A menü egyébként tűéles, a minap mikor egyik shopban a TH-37pv600 menüjében turkált az ipse szörnyülködtem, hogy milyen homályos, de mondtam magamban végülis ez csak egy menü...hát ennél a tvnél tűélesek a betűk(természetesen magyarnyelvű menü van).
    Az oldali sáv kiválasztásánál lehet sötétet(gondolom ez az alap), közepeset illetve fehéret állítani.
    Gondolom az első 200 órában a közepes a megfelelő ti is azt állítottátok be?
    Na egyelőre ennyi, most megyek és elolvasom a leírásokat, azt hiszem ez a leghelyesebb ilyenkor amit az ember tehet, aztán lehet elhúzok a komponens kábelért :B

Aktív témák