Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz bencze #90 üzenetére

    Nekem csak azután lettek vegyesek az érzéseim, miután eltököltem a régivel néhány órát.

    Igazából itt is, ott is azonnal elmegy minden lóvé egyébként, itt nincs nagy változás. Ironman is extrém lenne, a régiben is van, hogy megrándul az ember arcizma... mikor letolják a srácok a platóról a lánctalpast és az első szektoid egy lövéssel rommá lövi a félmilliót érő tankot:O.

    Az ilyenek hiányoznak pölö, hogy lerobbantottam egy fél házat - hullott civil, idegen vegyesen - nézem, a robbantási terület peremén is van egy fekvő szektoid. Odacaplatok egy Ohne reakció és lövéspontosság nevű komával, bal kezében stun rod, jobban síma puska... szóval az a tipikus feláldozható alkat. Odamegyek, mert hát nagyon a szélén volt a kis idegen... egy kör, halott... két kör... na jó, ennyi időm nincsen, lehet, hogy tényleg halott, beletuszkolom a hátizsákba, nehogy a hátunkba kerüljön, usgyi vissza az élvonalba. vagy két kör múlva nézem... (még jó, hogy látta a hátát valaki, mert fel sem tűnt volna) hát nem kimászott a batyuból a lelkem? Ott állt a muksóm mögött, próbálta kivenni az övéből a gránátot... persze jól megfordultam, és elkábítottam, de közben igen jót röhögtem:).
    A füst is baromi jól van megcsinálva, meg a kábulások... volt olyan felderítő, amit lelőttünk (egyszemélyes gép), leszállt mellé a Skyranger és egyből vége is volt a harcnak, mert elájult a szerencstélen flótá... floater. Apróságok, mégis nagyot dobnak a játékélményen.

    Klasszikot ajánlom tutorial és ironman nélkül, kicsit másképp kezdődik, meg jóval nehezebb. Vagy a régit;)!

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák