Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ha chat re is teljesen full wirless fülest akarsz akkor 3 lehetőséged van XO -nal.

    TURTLE BEACH Elite 800X 7.1 93.000 Ft.

    TURTLE BEACH Ear Force Stealth 500X 5.1 74.000 Ft.

    TURTLE BEACH Ear Force Stealth 420X 2.0 48.000 Ft. (ez a legújabb)

    Mas gyártó termékeinél a chat nem fog működni csak ha rákötöd kábellal a fülest a kontrollerre.

    TB gondolom fizet ms nek, hogy csak az o megoldásukat támogassa, így meg is latszik az árukon, hogy pofátlanul van belőve.

    TB xo seven -t pedig mar nem gyártják/forgalmazzak szerintem azért nincs sehol (pedig 24.000 Ft. korul jó ara volt)

    Helyette van gondolom a TURTLE BEACH Ear Force XO SEVEN Pro amit 37.000 -ért tudtam megvenni itthon.
    Itt egy kép róla
    Sima 2.0 -as de van hozza egy elég jó adapter ami szerintem hasznos dolog. Nem kell menüben turkálni illetve vannak preset ek is hozza.
    Nyilván lett volna olcsóbban is mikrofonos füles de meglepően jól szol és nekem szükségem volt az adatperre is.
    Igazabol szerintem nem zavaró a zsinór ami a kontroller és a füles között van. Semmiképpen nem ér meg szerintem + 40-55 e. forintot.
    A térhangzás meg nem tudom milyen lehet fülesbe majd jól megszakerti valaki akinek van.

Új hozzászólás Aktív témák