Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz zkas90 #59730 üzenetére

    Igen, azzal volt a gond...

    Dinasti #59729: Na, ez a másik, ezt sem könnyű megtalálni, nem nagyon hirdetgetik sehol... Szerencsére valaki korábban linkelte Major Nelsont.

    Az egész xbox.com egyébként egy katasztrófa, de amúgy a komplett MS rendszer az. Pedig jó ötlet volt a teljes MS fiókot összekapcsolni, de rohadtul nem úgy működik, ahogy kéne neki, és akkor az egész még meg van bolondítva a régiókkal, meg a számítógép regionális beállításaival (ami nekem azért magyar, mert a buzi német dátumozás az agyamra megy, ennek örömére az angol nyelvű Windowsom állandóan magyarul próbál velem kommunikálni, a tabletem meg németül, mert ott meg az angol oprendszerhz német régió van beállítva - még jó, hogy értem... :DDD ), meg mittudomén még mivel. Store-okat olyan szinten bekavarja, hogy sokszor hiába írom át a hu-hu -t de-de -re, automatikusan dobál vissza, és viszont. Máskor meg működik, szóval tök rapszodikus.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák