Hirdetés

Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #14882 üzenetére

    Én meg az M4A3E8-al szopok... Egyszerűen nem fogom fel, hogy miért lett ennyire szar. Az utóbbi napokban egyáltalán nem megyek vele semmire még azonos Tierben lévő tankok ellen sem. Még az M4A3E2-t sem tudom átlőni AP-vel... oké, hogy vastagabb a páncélja, de egyszerűen LOL, hogy a legnagyobb cső van a tankomon és face-to-face esélytelen vagyok ellene, pedig közvetlen "rokonom" és tier társam! Főleg ha ő meg felrakhatja a 105-ös csövet amiből elég csak 2-3 találatot bekapnom és nekem nyekk... miközben az én összes lövésem lepattan róla.

    De tényleg olyan, mintha a napokban butították volna az M4A3E8-at! Amiket eddig simán átlőttem (M6, VK3601 vagy éppen a KV (!!!) ami egy tierrel alattam van), azokat most még csak megkarcolni sem tudom ha AP-t köpködök. Ha HE-vel lövöldözök akkor meg ezekről a tankokról leszedek 2-3%-ot és örüljek a fejemnek, hogy ha egyetlen light tankot kilövök a kör végéig...

    Olyan mintha az E2-re pakolták volna a tűzerőt és a páncélzatot közben az E8 tulajokat még meg is szívatják, hogy gyengítik őket. Arról nem is beszélve, hogy olyan csatát ritkán látok ahol előrébb vagyok a ranglistán, mint a közép-alsó traktus...

Aktív témák