Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #58000384

    törölt tag

    válasz King Unique #10066 üzenetére

    Igen, többen jelezték, hogy gond van náluk a skálázással, még többen, hogy minden okés, a maradék X ember meg nem is foglalkozik vele. Ha annyira nagy gond lenne, akkor már javították volna, vagy legalább Twitteren szó lett volna róla, ahogy minden nagyobb hibáról volt.
    Szerintem amúgy nem érted a Windows, mint szolgáltatás lényegét. Megint elmondom, hogy sosem lesz olyan, hogy minden funkció kész, és több nem jön. Állandóan kap majd valamit a rendszer, ha meg arra várnánk, hogy ez is meg az is belekerüljön, akkor sosem lenne kiadva.
    Sehol sem ígérték, hogy a Cortana fog tudni magyarul 29-ig, ezt nem is értem, hogy miért hoztad fel többször is. Belátható időn belül: "U.S., UK, China, France, Italy, Germany, Spain, Japan Australia, Canada, India, Brazil, Mexico, and in French in Canada".
    Aztán majd valamikor, esetleg jön majd a magyar is, de sehol sem ígérték előre.
    A képnéző meg azoknál jelenik meg alapértelmezett programként, akik 8.1-ről frissítettek. Nálam is ez volt, le is írtam már ide. HR után lényegében megszűnt minden ilyen áthozott beállítás, utána nekem sem volt ott.

    Parasztvakítás megint mi? Most már igazán másolhatnál forrásokkal együtt szöveget, hogy mi az, amit az MS 29-re ígért, és kimaradt, mert az, hogy az XY oldalakon mit hoztak le, az nem az MS dolga.
    Egyébként az X millió insidernek fontosabb volt, hogy a tálcán a folyamatjelző ne függőleges, hanem vízszintes legyen, mint az, hogy jól skálázódjon a kép az akármilyen felbontásokon. Talán okkal, és mégsem annyira jellemző hiba lenne?

  • szimi57

    őstag

    válasz King Unique #10066 üzenetére

    A parasztvakitásról annyit, hogy én azt hiszem az MS részéről az a tisztességes, hogy a 8, 8.1 bukta után minél előbb jön a 10. Ez a saját érdeke is nem csak a miénk.

    A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

Új hozzászólás Aktív témák