Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
lipi67
nagyúr
válasz
gabipaci
#8025
üzenetére
Még jó,h nem kérdeztél a műholdas kütyüdről
-bár 1xü lett volna a válaszom: Nemtom 
Elvileg igen nb-nek,esetleg mch-nak plusz fesz.gyakorlatilag: Na itt jön ki az UD3R ereje..Nálam 2-4-8 giga között nem kellet(természetesen felfelé mentem)plusz fesz.
Ha nem megy mégsem,akkor a hidaknak adj picit ahogy mondták.ádikácska: Semmi baj,kezdelek megszokni.Most is már majdnem meglepődtem,h nincs valami ,Erre:jön a mostani2.hsz

Igen ezen a feszen nézd meg légyszi,h mit megy a procid!ha elég akkor a világba kiabálhatod a szót amibe szaerelmes vagy:Alapfeszen megy a procim!!-ez egy tipikus alapfeszes tuning.ha netán nem lenne elég,akkor emeld meg nyugodtan.Ja!Fel nem tett kérdésedre a válasz(majd feltetted volna):
Bios 1,5v NÁLAD simán mehet 24/7-ben,hisz az alig 1,45v valós,s mivela VID-ed magas,ez csak plusz 0,1v és a magas VID-es procik nem annyira melegedősek.
-sztem 1,45v(bios-on)is eléred a célodat-bár nemtom h mi az..-köszönöm,jól vok,csak a kis libám(lányom )beteg.

Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i7-6G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD Touch I HDMI I W11 I CAM I Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2955
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z170X-Ultra Gaming Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3457, 94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
-bár 1xü lett volna a válaszom: Nemtom 


