Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    válasz szuladam #317 üzenetére

    Igen olcsóbb lesz a TW-al, jó a gondolatmenet.
    TW-nál van magyar HUF számlás feltöltési lehetőség is.
    De TW borderless account csak és kizárólag saját néven lévő számláról fogad el feltöltést pl., 1x általában kivételt tesznek, de pluszba szívatnak az azonosítással pl.
    Anyuka/apuka is készítsen TW + Revolut kártyát magának és fiának is, ha nem akarja fia TW account-jához hozzácsatolni saját itthoni bankkártyáját, hogy azt fiuk bármikor feltöltésre használja.
    Így account-ról account-ra küldheted a pénzt. Revolut-nál azonnali, mint az SMS.
    Nálunk is hasonló a helyzet, csak szorozva 2-vel. :D
    Én belevettem a képletbe a Simple _____ visszatöltést is, bár most Revolut-ra elég lassú, 11.-én indítottam vissza pénzeket, TW-ra tegnap megérkezett, Revolut még sehol, de mindig megérkezik csak több idő.

    Simple: Előny hogy bármilyen néven lévő kártyákat csatolhatsz, ugyanazt a kártyát több Simple fiókba is csatolhatod, még ingyenes, és megint ad bónusz 500Ft-ot az első feltöltéshez, így elég 1db itthoni kártya a feltöltésekhez.
    Hátránya lassú, főleg Revolut irányba, ha fizetős lesz TW irányba nem éri meg.

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Új hozzászólás Aktív témák