Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz yogibear #155721 üzenetére

    Így már értem. Hogy az eredeti hozzászólásod a 2017. előtti hűség konstrukciókra vonatkozott.
    Én meg pont azóta voltam változatlan lejárt hűséges áron. Ezek szerint köszönhetően az említett törvénynek.
    Ez részemről éppen nem "belerondítás" volt, a szolgáltató nyilván másként gondolta, és ezért is lettek olyanok díjcsomagok, amilyenek.
    Azaz éppen nem volt anno olyan díjcsomag, amire érdemes lett volna váltanom. És azóta sem. Se mobil, se vezetékes. Ezért inkább maradtam hűség nélkül, határozatlan idejű szerződéssel.
    Így utólag emlékszem, hogy szeptemberben megemelte a havi mobilnet mennyiségét a Telekom 6 GB-ról 10 GB-ra, nekem pedig november végén járt volna le a hűség. Gondoltam szuper, majd akkor kötök újabb hűséget, a Magenta1 duplázóval lesz 20 GB-om. Azután novemberben kiderült, hogy akkorra megszűnt a duplázó, és a 12 GB helyett új hűséggel csak 10 GB-om lehetne ugyanolyan vagy kicsit drágább áron. Szeptemberben még köthettem volna azzal a konstrukcióval.
    Valamikor a készülékkedvezmény is átalakult, már nem lehetett egyéb eszközökre is igénybe venni. Mobiltelefon, TV meg nem kellett, de pont tőlük, pont akkor és pont olyanok biztosan nem, így ez se volt csábító a 2 évre.
    Na ennyit a múltról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák