- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- A kilohertzes monitor és a pehelykönnyű kézikonzol varázsa
- Leégett egy leégés ellen tervezett ROG Equalizer
- OLED TV topic
- Autós kamerák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Videón a path tracinges 3DMark teszt
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Akciókamerák
-
50 - 1
20755 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:52 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Velocity
aktív tag
én is pontosan így vagyok vele... valahogy nem érzem, hogy bármiben többet tudna nyújtani nekem, pláne ennyi pénzért. Ráadásul a baloldalra rendezett gombokat is úgy megszerettem, nem is értem miért kell ezeket variálgatni
-
laci1892
őstag
Oké ezt értem, de azért az megvan nem hogy a telefon tudja a gyorstöltést, csak vedd meg hozzá túlárazottan a töltőt? Igaz hogy most adtál ki félmilliót egy telefonért de ez már nem fért bele :D ahogy egy sima fólia se...
Nem tudom lehet velem van csak a baj... Elfogadom. És nem is akarom elvinni mást irányba a témát... De szerintem baromira nem oké a dolog hogy lassan a dobozt is elhagyjuk. És innentől kezdve akkor mitől prémium a telefon?
Azért mert egy picivel jobb a kamerája, mint az átlag?
Tök jó

Csak éppen ez nem fog feltűnni átlag felhasználónak olyan markánsan hogy megérje neki a 250-300.e Ft felár (!)
Ezenkívül nem igazán értem mitől lesz a Samsung prémium gyártó. Mert az hogy erős a telefon .. úgy nagyjából 2 évig... (Mert mindig jön újabb ) az szerintem nem érv a prémium indoklására.
-
Aryon87
félisten
"Viszont. a 108mpx-ről 27mpx-re bontott képek jók! Csak nem hiszem hogy sokan fognak ezzel bohóckodni. Samsung miért nem tudja automatikusan azt a minőséget hozni?"
Nem hiszem hogy ezzel bohóckodni kéne, a 27mpx képek is automata módban készültek, nem? Választani lehet hogy 108, 27, vagy 12mpx-en akarsz fotózni, és onnantól alapértelmezetten olyat lő automata módban.
Persze nincs ilyen telefonom, javítson ki valaki ha tévedek.Az jó ha lehet választani. Na erre kíváncsi vagyok, mit írnak a tulajok, aki ért is a fotózáshoz. Mert ha lesz is ilyen telefonom, az biztos, hogy a 27mpx verziót választanám ki.
-
Juhaszatti
addikt
Jó kis teszt. Mint telefon szó se róla, pöpec, elegáns és gyönyörű. Az ára az csillagászati, jó annak aki már most simán meg tudja venni

A fotós képessége, ahogy korábban is említettem a másik topikban förtelem. Legalábbis az automattán lőtt minőség. Oké, Instára FB-re "jóvanazúgy" szint, de akit egy picit is jobban érdekel az, hogy a kis házikedvencről, vagy a gyerkőcről szeretne egy jó képet, az nagyot fog csalódni.
Viszont. a 108mpx-ről 27mpx-re bontott képek jók! Csak nem hiszem hogy sokan fognak ezzel bohóckodni. Samsung miért nem tudja automatikusan azt a minőséget hozni?
Vártam ezt a telót, de ez a pocsék fotóképesség miatt nem idén lesz meg. Majd jövőre, egyrész féláron lesz, másrészt az S21U-ból kiindulva 1 év múlva már talán rendberakják ahogy kell.
Remélem ma el is jutok végre a SES-be hogy megnézhessem élőben, persze ha a mellkasom nem akar szétrobbanni."Viszont. a 108mpx-ről 27mpx-re bontott képek jók! Csak nem hiszem hogy sokan fognak ezzel bohóckodni. Samsung miért nem tudja automatikusan azt a minőséget hozni?"
Nem hiszem hogy ezzel bohóckodni kéne, a 27mpx képek is automata módban készültek, nem? Választani lehet hogy 108, 27, vagy 12mpx-en akarsz fotózni, és onnantól alapértelmezetten olyat lő automata módban.
Persze nincs ilyen telefonom, javítson ki valaki ha tévedek. -
Razzul
őstag
A belső még változhat, akár a teljesítmény is. Én most csak a külsőről írok, mert csak megnézni tudtam az Árkádban. Nagyon tetszik külsőre is és fogásra is. Igazi "prémium" érzés. A többit meg idővel.
Az biztos, hogy az előrendelőknek (a teljesítmény és a kamera mostani teljesítménye miatt) minden tiszteletem. Én biztosan nem tudnék fél millát elverni a látatlanra. Szerintem az öcsém is várni fog még a vásárlással, de majd megkérdezem tőle.
#9 icecave
Nem fog változni a teljesítmény. Korábban doooo kollégáva beszéltem erről, az előzetes eredmények stimmeltek az Exynos 2200 erejéről. Szerintem gyalázat, hogy egy csúcstelefont egyáltalán piacra mernek dobni ilyen fogyasztással, melegedéssel és teljesítménnyel. Ez egyszerűen nem ez a kategória, azt hittem ezt már magunk mögött hagytuk.
-
LosBlancosRM
őstag
Most villámgyorsan kezeli az alkalmazásokat, vagy döcög?
9-est kap rendszersebességre egy döcögő teló? Sz*r az aksi, de fél milláért még kap plecsnit? -
i400
őstag
Csak én nem tudok elmenni az a tény mellett hogy... egy prémium gyártó, prémium kategóriás telefon prémium dobozába, prémium áron (
) a telefonon kívül semmit nem kapsz. Se töltő, se fólia a telefonra. Semmi.... Nem tudom. Ha ennyi pénzt kiadok egy telefonért engem baromira zavarna az ilyen.
a HTC HD2-es és Rhyme-os idők már elmúltak :/
-
#40047616
törölt tag
Hát játékok terén azért vannak gondok.
Maradtak volna inkább a mali gpu-nál.
-
Thom!
veterán
Jó kis teszt. Mint telefon szó se róla, pöpec, elegáns és gyönyörű. Az ára az csillagászati, jó annak aki már most simán meg tudja venni

A fotós képessége, ahogy korábban is említettem a másik topikban förtelem. Legalábbis az automattán lőtt minőség. Oké, Instára FB-re "jóvanazúgy" szint, de akit egy picit is jobban érdekel az, hogy a kis házikedvencről, vagy a gyerkőcről szeretne egy jó képet, az nagyot fog csalódni.
Viszont. a 108mpx-ről 27mpx-re bontott képek jók! Csak nem hiszem hogy sokan fognak ezzel bohóckodni. Samsung miért nem tudja automatikusan azt a minőséget hozni?
Vártam ezt a telót, de ez a pocsék fotóképesség miatt nem idén lesz meg. Majd jövőre, egyrész féláron lesz, másrészt az S21U-ból kiindulva 1 év múlva már talán rendberakják ahogy kell.
Remélem ma el is jutok végre a SES-be hogy megnézhessem élőben, persze ha a mellkasom nem akar szétrobbanni.108MP leskálázva S20 is tudja harmad áron.
-
laci1892
őstag
Van meg 1-2ember akik annak ellenere hogy mar evek ota igy van, mindig fel fogjak hozni 10 ev mulva is...
Igen, mert amúgy tök normális hogy közel ( vagy több ) félmillió forintos telefonra, egy 50 forintos fólia se fér rá nem? amit a legtöbben eldobnak 2 év után.

Nem tudom engem például kifejezetten idegesít hogy, a gyártók nyíltan hülyének próbálnak nézni. De mindig lesznek és voltak akiket rá tud venni mindenre a jól célzott PR

Kezd a Samsung is apple irányzatba menni. Jó drágán nem kapsz semmit lassan a pénzedért :D

-
Aryon87
félisten
Jó kis teszt. Mint telefon szó se róla, pöpec, elegáns és gyönyörű. Az ára az csillagászati, jó annak aki már most simán meg tudja venni

A fotós képessége, ahogy korábban is említettem a másik topikban förtelem. Legalábbis az automattán lőtt minőség. Oké, Instára FB-re "jóvanazúgy" szint, de akit egy picit is jobban érdekel az, hogy a kis házikedvencről, vagy a gyerkőcről szeretne egy jó képet, az nagyot fog csalódni.
Viszont. a 108mpx-ről 27mpx-re bontott képek jók! Csak nem hiszem hogy sokan fognak ezzel bohóckodni. Samsung miért nem tudja automatikusan azt a minőséget hozni?
Vártam ezt a telót, de ez a pocsék fotóképesség miatt nem idén lesz meg. Majd jövőre, egyrész féláron lesz, másrészt az S21U-ból kiindulva 1 év múlva már talán rendberakják ahogy kell.
Remélem ma el is jutok végre a SES-be hogy megnézhessem élőben, persze ha a mellkasom nem akar szétrobbanni. -
Tin
veterán
Kíváncsi leszek.
A videonézős teszted meg eddig azt igazolta, amit sejtettünk, nincs még ott akkuügyileg az S22U, de olyan igazán rosszabbnak sem tűnik. Néztem azóta is pár tesztet, ahol szubjektív benyomásokról számolnak be, mindenki kb ugyanazt mondja, hogy "nagyjából egál", talán kicsit rosszabb. De jobb semmiképp, és sajnos valószínűleg nem is lesz. Persze ez nem feltétlenül gond, hiszen az S21U akkuideje elég jó.
Szubjektív vélemény: mekkora árkülönbséget tartasz indokolnak az S21U és az S22U között, teljes áron?
-
klaya86
őstag
-
Teal'C
veterán
-
NY_A
őstag
-
Tin
veterán
-
Schuler888
senior tag
Csak én nem tudok elmenni az a tény mellett hogy... egy prémium gyártó, prémium kategóriás telefon prémium dobozába, prémium áron (
) a telefonon kívül semmit nem kapsz. Se töltő, se fólia a telefonra. Semmi.... Nem tudom. Ha ennyi pénzt kiadok egy telefonért engem baromira zavarna az ilyen.
Van meg 1-2ember akik annak ellenere hogy mar evek ota igy van, mindig fel fogjak hozni 10 ev mulva is...
-
ForRedGlory
félisten
#könyvjelzőzve.
Majd szóljatok, ha a kikoptak a másik topickból lassan átszivárgó stand upos kollégák és értelmes eszmecsere lesz.
-
bali
tag
Azt lehet tudni, hogy az ujjlenyomatolvasó az már egy 3. generációs, vagy ugyanaz, ami az s21 szériában volt?
-
Teal'C
veterán
-
north1992
csendes tag
Nagyon pöpec a piros s22U, általában fekete telóim voltak de most igen hajlok affelé a burgundi felé azt hiszem ez a hivatalos neve. Na most már csak azt kell kiderítenem hogy ha holnap bemegyek a vodkafonba szerződés hosszabbításra vajon tudok-e rendelni egy ilyen aranyost magamnak?

Ha valaki tudja a választ, ossza meg velem tudását.
-
janeszgol
félisten
A belső még változhat, akár a teljesítmény is. Én most csak a külsőről írok, mert csak megnézni tudtam az Árkádban. Nagyon tetszik külsőre is és fogásra is. Igazi "prémium" érzés. A többit meg idővel.
Az biztos, hogy az előrendelőknek (a teljesítmény és a kamera mostani teljesítménye miatt) minden tiszteletem. Én biztosan nem tudnék fél millát elverni a látatlanra. Szerintem az öcsém is várni fog még a vásárlással, de majd megkérdezem tőle.
-
laci1892
őstag
Csak én nem tudok elmenni az a tény mellett hogy... egy prémium gyártó, prémium kategóriás telefon prémium dobozába, prémium áron (
) a telefonon kívül semmit nem kapsz. Se töltő, se fólia a telefonra. Semmi.... Nem tudom. Ha ennyi pénzt kiadok egy telefonért engem baromira zavarna az ilyen.
-
syIex
nagyúr
Megvan pár napja és kimondottan tetszik újra a tollas történet, de egyébként semmi extra sajnos. Kamerán még bőven van mit reszelni, de a többi dolog szerintem rendben van. Igazából S21U-ról nem látok értelmét váltani, ha csak nem használja valaki napi szinten a tollat.
Kíváncsi vagyok meddig lesz meg nekem, az S21U az egy hónapig "bírta". 
-
Ateszpapa
addikt
Tobbet vartam az AMD-tol...
Majd talán az S23U.

-
Schuler888
senior tag
Tobbet vartam az AMD-tol...
-
joey04
titán
Nem rossz készülék, de valóban nem lett nagy durranás. Kicsit sok a tesztben a Huawei nyafi, de hát ez van.
-
Teal'C
veterán
-
Teal'C
veterán
Ez így nagyon szép és jó, de ugye mozgás stb minden nélkül nem sokat jelent ez.
Nekem fold 3 mam kinyitott kijelző otthon ülve nagyon szépen hoz 6-8 óra feletti kijelző időket, de mivel 2 sim-el használom és dolgozok rajta, mászkálok autóba navigálok ez rögtön leesik 3,5 órára csak a külső kijelzővel. Statikusan pl ez is egy adat, hogy a hw erre képes, ha kizárunk minden más fogyasztót a képből. de a valóság kb ennek a 20-30%-a lesz jó esetben.Igazábol az elődökkel való összehasonlításra szolgál. De egyszer letesztelnék már egy szifont vagy bármi mást is.
-
Memmaao
addikt
-
ADAM1337
nagyúr
Tehát a teszt leírása
(100% ról) 2sim, wifi, helyadatok, bt, full fényerő, wqhd+, adaptív 120hz, 2x volt töltve eddig, 12óra 2 percig ment (1%ig) Agymenők első résztől wifi stream Emby Szerverről. Melegedés gyakorlatilag nulla. Amit az eddigiekkel szemben ne feledjünk, sokkal nagyobb a fényerő és bt füles volt végig párosítva illetve ez az új szerver eredeti minőségben jásza a fileokat nem butítva ami sokkal több adatmennyiséget jelent.
Ez így nagyon szép és jó, de ugye mozgás stb minden nélkül nem sokat jelent ez.
Nekem fold 3 mam kinyitott kijelző otthon ülve nagyon szépen hoz 6-8 óra feletti kijelző időket, de mivel 2 sim-el használom és dolgozok rajta, mászkálok autóba navigálok ez rögtön leesik 3,5 órára csak a külső kijelzővel. Statikusan pl ez is egy adat, hogy a hw erre képes, ha kizárunk minden más fogyasztót a képből. de a valóság kb ennek a 20-30%-a lesz jó esetben. -
Zsoleszhun
addikt
A "tollas a hátam" jobb alcím lett volna

-
Ateszpapa
addikt
Annak érdemes talán cserélni S21U-ról aki sokszor használja a tollat.
Mivel az S21U is támogatja, de külön kell hordani, így nekem nem éri meg a felárat érte.
Pöpec az S21U.
-
Juhaszatti
addikt
Most hatványozottan igaz, ami már évek óta jellemző az iparra, nem csak a Samsungra. Hogy az első néhány hónapban vásárlók bétatesztelők. Később nyilván gatyába rázzák ahogy szokták, de azért ez elég szomorú..
Mondjuk ilyen szempontból örvendetes a 4+1 évig történő frissítés. Később lesz olyan állapotban mint a megjelenéskor kéne, de legalább tovább is lesz támogatott.21-es szériáról biztosan nem váltanék, 20-asról talán, de arról is csak azért mert az egy elég balul sikerült széria, igazából még az én S10-emből is csak a magasabb képfrissítés és a nagyobb zoomtartomány ami hiányzik. Azért idén elgondolkodom a cserén, mert viszket a tenyerem valami újdonságra, és az akkuidő sem acélos már. Talán idén simáról a Plusra lépek, ez az Ultra nekem túl nagy és nehéz.
Gondolom jövőhéten már a kisebb tesókról is jön a teszt. -
Zsoleszhun
addikt
Már a samsung is tud szép Sony xperiát csinálni
-
Teal'C
veterán
Tehát a teszt leírása
(100% ról) 2sim, wifi, helyadatok, bt, full fényerő, wqhd+, adaptív 120hz, 2x volt töltve eddig, 12óra 2 percig ment (1%ig) Agymenők első résztől wifi stream Emby Szerverről. Melegedés gyakorlatilag nulla. Amit az eddigiekkel szemben ne feledjünk, sokkal nagyobb a fényerő és bt füles volt végig párosítva illetve ez az új szerver eredeti minőségben jásza a fileokat nem butítva ami sokkal több adatmennyiséget jelent.
Töltés 0-50% 25watt 26perc
-
MikeWazowski
veterán
Külsőre egy az egyben xperia xz, ami nem baj, mert a szépet lehet másolni.
Gyönyörű. -
Thom!
veterán
-
haiduo82
aktív tag
Bitang ez a telefon, szerintem nagyon szép
-
Memmaao
addikt
Szerintem nem a kamera, hanem a kamera sw a csalódás. Így volt ez note 10+ esetén is. Kellett neki jó fél év, mire gatyába rázták.
-
Thom!
veterán
A kamera számomra hatalmas csalódás.
Sokkal többet kilehetne hozni.
Tök fölösleges új nagyobb szenzorok addig míg RAW fáljokban rengeteg potenciál van. -
icecave
nagyúr
"bár a 4 nm-es Exynos 2200 az Xclipse GPU-val hűvösebben operál az elődjénél, az előbújó dadogásokon és az átlag feletti fogyasztásán bőven lehetne finomítani."
Nagyon szerettem mindegyik Note-om, de ez a dolog, plusz ennek következményeként a 4-5 órás SOT a nem elhanyagolható IDLE fogyasztással "elzavart".
Tudom, ritkán van az embernek ideje ennyit nyomkodni, de egy-egy hosszabb kirándulós, utazós nap, aztán máris pakoljak powerbankot.Ettől még bika telefon, Note 10+-omat is nagyon szerettem a szögletes "faltól-falig" kijelzőt azóta is visszasírom.
-
Teal'C
veterán
Tehát a teszt leírása
(100% ról) 2sim, wifi, helyadatok, bt, full fényerő, wqhd+, adaptív 120hz, 2x volt töltve eddig, 12óra 2 percig ment (1%ig) Agymenők első résztől wifi stream Emby Szerverről. Melegedés gyakorlatilag nulla. Amit az eddigiekkel szemben ne feledjünk, sokkal nagyobb a fényerő és bt füles volt végig párosítva illetve ez az új szerver eredeti minőségben jásza a fileokat nem butítva ami sokkal több adatmennyiséget jelent.
-
SpaceKombajn
aktív tag
-
Kapanyél
őstag
Nagyon vártam, de maradok a Note 10+ -nál. Az is tud 45W-tal tölteni, csak nincs benne 5G. Telefon kamera pedig pont arra jó, amire való: az újban sem jobb annyival, hogy ne mást használjak jobb minőségért.
-
Saccco
nagyúr
Újra itt van!
-
Thom!
veterán
A jpg képek kritikán aluliak.
-
Teal'C
veterán
-
csubííí
őstag
Még nem tudom, hogy ez vagy az S22+ legyen a következő telóm.
-
Tin
veterán
Jó darab lett, csak a szoftveren kellene reszelni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
20755 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
! Tilos a hirdetés, keresés, kí-
nálás, amelyek helye itt van :
- HardverApró
- Huawei Watch Fit 5 Pro - jó forma
- OpenWRT topic
- iPhone topik
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- A kilohertzes monitor és a pehelykönnyű kézikonzol varázsa
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Fotók, videók mobillal
- E-roller topik
- További aktív témák...
- Retro félkonfigok
- Lenovo LEGION 5 PRO Ultra 9 275HX 32GB RAM 1TB RTX 5070 Ti 12GB 16" QHD+ OLED 240Hz 3év Prémium G.
- DOBOZOS ÚJ DELL 16X Intel Core 5 1 20U 16GB DDR5 512 SSD FHD+ Garancia
- LEGION 9 RTX 5090 - Lenovo gamer laptop bazár - friss lista (2026.05.29)
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T15 G1 - i7-10G I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Maradtak volna inkább a mali gpu-nál.



Gyönyörű.
gyuri81
