Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prérifarkas

    csendes tag

    válasz adika4444 #151445 üzenetére

    Nah jelentem csak egy óra ment veszendőbe de problem solved, úgyhogy végül nem következett be az ominózus napirajzos jelenetsor. Tapasztnyalatok:

    - chaten ne próbálkozzatok, Vanda okosabb mint a szakembör akihez utána átkerülsz
    - 1414 első kolléga kicsit álmos volt, az MT azonosító bekérése után megkérdezte kell-e szerelő, mondom igen de nattalanító spray nélkül el ne induljon
    - utána bekerültem a következő szintre ahol készségesek voltak (ismerik a saját hálózatukat) így hát ki lett kapcsolva
    - kérdésemre hogy ugyan miért lett bekapcsolva egyben jelezvén hogy csoportos a probléma, azt mondták valszeg full véletlen, rossz ekcel tábla betöltve valahonnan valahova és úgy...nyilván nem lesz nagydobra verve (ott a kicsi)
    - végül hívása fontos számunka, értékelő kollégát kapcsoljuk maradjak vonalban, 10 perc után meguntam a csendet és letettem de igazából várhatnék is mert cégesről megy

    A nat@telekom.hu mailcímre sajnos elfelejtettem rákérdeztem, de sanszos hogy az a csatorna már nem él.

    Unfortunately I'm not your service desk! Nice try, however...

Új hozzászólás Aktív témák