Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • stanislav

    csendes tag

    az egyik Szgépes magazin CD-melléklete szabályosan szétrobbant a CD-írómban (asus crw5232as). :O

    Ezért szeretném most segítségeteket kérni.
    A kérdéseim:
    Ilyenkor a garanciát vállaló szervíz köteles-e kicserélni a
    hardvereszközt (gondolom a lemez maradandó kárt tud ilyenkor
    okozni)?
    Ha ilyenkor nem biztosítanak csereeszközt, csupán megjavítják, lehet-e
    számítani ugyanolyan minőségre?
    Kit terhel ilyenkor a felelősség (rendeltetésszerű volt-e a használat
    vagy sem, avagy még a legrosszabb esetben sem én vagyok a hibás
    az okozott kárért)?
    Az ezzel járó egyéb költségeket (autópálya, benzin stb.) ki állja
    ilyenkor? Van e mód ezeket ''visszaigényelni''?

    :F

    A szobám ablaka délre nyílik, ha korábban kelek, korábban!

  • stanislav

    csendes tag

    ahhoz hogy ne forduljon elő ugyanez, mi az a sebesség, amit a korongok biztosan kibirnak.
    Irtam azóta egy levelet a szerkesztőségnek is, rájuk lehet húzni esetleg a költségeket?
    vagy a cd-író is hibás lehet, irjak levelet a forgalmazónak is (amugy még van gari rajta)

    A szobám ablaka délre nyílik, ha korábban kelek, korábban!

  • stanislav

    csendes tag

    most viszem az írót a gariba, telefonon felhívtam őket, szerencsére pozitívan álltak a dologhoz. Tény, ők is mondták, a cd-mellékletekkel feltűnően sok a baj. Ezentúl ha kapok egy cd-mellékletet, redukált sebességen lemásolom róla az adatot, kiírom cdrw-re, az eredeti meg megy a kukába :)) most már nem bízom a véletlenre.

    A szobám ablaka délre nyílik, ha korábban kelek, korábban!

  • stanislav

    csendes tag

    voltam fenn fehérváron a szervízben, átvették, mondták hogy vagy csere vagy javítás. nos nyilván a csere lenne a legjobb megoldás. viszont kértem, s kaptam tőlük servicepack 1a-t (ez volt rajt a robbant korongon), na ez szerintem igy korrekt.

    OFF

    viszont azóta mióta megszenvedtem ezt az esetet, azóta az összes szgépes hangot 2 szólamban (egymásra csúsztatva -> viszhang-effekt) hallom a gépen. ideértve az mp3-t, a filmek hangját, játék hangjai... csak az audiocd-t képes normálisan lejátszani, kérdés, lehet köze a hangkártyahibának a cd-robbanáshoz?
    az emlitett cd-író nem volt összekötve a hangkártyával.
    ha nincs összefüggés, akkor elképzelhető, hogy csak ugy spontán tönkrement a hangkari? (PCI-freki: 33MHz=áll.

    ON

    A szobám ablaka délre nyílik, ha korábban kelek, korábban!

Aktív témák