Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheMartin03

    tag

    Sziasztok!

    Viszonylag új vagyok a topikban, sajnos nem tudok visszaolvasni 67K hozzászólást, keresve nem találtam ilyet.

    Valaki tapasztalt, tud, vagy olvasott olyasmiről bármit, hogy a tipikus P420 hibát a 2010-2013(/2017) 1.2-es Swiftben valaki kapott-e, és ha igen javította-e? Vagy akár a 2005-2010 1.3-as Swiftben mi a megfelelő javítási procedúra.
    (A kiütés, kiemelés, meg az ehhez hasonló hülyeséget kerülném, mert nem megoldás.)

    Elvileg műszakin is átment, és szalonban is mérettem direkt károsanyagkibocsátást, ahol azt mondták, hogy rendben van, szóval nem teljesen szar a katalizátor. Emellett ebben a Swiftben már nem is pörög fel az alapjárat indításnál, tehát negatív hozamánya nincs, ennek ellenére szeretném rendben tartani az autót.

    Már egy ideje így van az autóm, viszont most már szeretnék tőle megszabadulni, ha eladásra kerülne, ne kelljen magyarázkodni. Egy olyan infó jutott el hozzám, hogy késői gyertyacsere kinyírja a gyújtótrafót, az pedig a katalizátort égeti el, tehát ezt a láncot végig kéne cserélni. Egyébként az autómban ~230.000 km van, 2,5 éve vettem ~210.000-el, akkor már jelen volt a probléma, tudtam róla. Viszont azt is tudtam hogy gyakori a Swiftnél.

    :R

Új hozzászólás Aktív témák