Hirdetés
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
- Milyen TV-t vegyek?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- OLED TV topic
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Projektor topic
- Hetes vagy ötös? Összecsap a Ryzen 7 AI a Core Ultra 5-tel
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- TCL LCD és LED TV-k
-
50 - 1
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
ch003067
addikt

Mert láttad vagy miii? É gyors kinéztem de nem volt semmi

51 Látom. De felénk már akkor biztos nem lehet már látni ugye ?
-
Luighi
senior tag
Ha lehet neki hinni, akkor Ausztrália felé megy, pár perccel ezelőtt legalábbis még Kína fölött volt.
Hé Kraft! Nézzémá ki az ablakon, mit látsz, vagy nálatok most nappal van?

Szerk: http://twitter.com/#!/UARS_Reentry - itt is írogat egy tag a pillanatnyi helyzetről.
-
ch003067
addikt
Előbb (21:43) kimentem egy sörrel, megittam, de nem láttam semmit. Sajnos későn olvastam el, hogy hamarabb kellett volna kimennem...
Szerk: ez az oldal szerinted aktuális helyen mutatja a műhódat?
Reméljük, hogy egy hónap múlva láthatjuk a német műholdat

Háth lehetséges... Gondolom a szaggatott vonal azt mutatja hogy hol fog elhaladni a légkörben a cucc.
Bár ahogy látom nem mozog a kép, teháth szerintem csak egy sima kép.
-
Luighi
senior tag
-
ch003067
addikt
Én nem láttam semmit

Pedig agyon szép tiszta az égbolt.
Ti ? -
ch003067
addikt
21 óra 33 és 35 perc között, északnyugati irányba lesz látható Magyarországról a már csak 160 kilométer magasan lévő műhold. (21:18) Szemeket az égre!
Nem az Öné! - A NASA tájékoztatása szerint a földre hulló műholdmaradványok továbbra is az űrhivatal tulajdonát képezik, "szerencsés" megtalálóik kötelesek tulajdonosának visszaszolgáltatni azt. Az esetleges károk rendezéséről már nem nyilatkoztak.
Egy hónap múlva durvább lesz - Október végén ismét egy műhold fog lezuhanni a földre. Az 1999-ben felbocsátott német ROSAT érkezése ugyanakkor nagyobb veszélyt jelent, a mostani 1 a 3200-hoz helyett 1 a 2000-hez eséllyel okoz majd emberi sérülést - írja a Népszabadság.
Pedig reméltem, hogy megtarthatom a rezet

-
proper
őstag
21 óra 33 és 35 perc között, északnyugati irányba lesz látható Magyarországról a már csak 160 kilométer magasan lévő műhold. (21:18) Szemeket az égre!
Nem az Öné! - A NASA tájékoztatása szerint a földre hulló műholdmaradványok továbbra is az űrhivatal tulajdonát képezik, "szerencsés" megtalálóik kötelesek tulajdonosának visszaszolgáltatni azt. Az esetleges károk rendezéséről már nem nyilatkoztak.
Egy hónap múlva durvább lesz - Október végén ismét egy műhold fog lezuhanni a földre. Az 1999-ben felbocsátott német ROSAT érkezése ugyanakkor nagyobb veszélyt jelent, a mostani 1 a 3200-hoz helyett 1 a 2000-hez eséllyel okoz majd emberi sérülést - írja a Népszabadság.
-
ch003067
addikt
-
Luighi
senior tag
Lehet már tudni, mikor ér le a műhold? Innen látható lesz vajh?
-
ch003067
addikt
-
Luighi
senior tag
-
ErőVarázsló
aktív tag
samsung
55k alku képes
-
ch003067
addikt
-
Luighi
senior tag
-
ch003067
addikt
-
bitpork
nagyúr
-
Rick4
félisten
Nincsen, ahogy írtam is autókárpitozót tudok, bár még sose jutottam el hozzá, a munkáját mát láttam több év után is megfelelő.
-
r0by
addikt
Én úgy értettem, hogy van tipped, hogy hol lehetne venni szövetet.
Ragasztóra meg lehet, hogy nem jó a palmatex. Kivéve ha hőálló. Mert nyáron, mikor tűzi a nap, nehogymá' elengedje. -
Rick4
félisten
-
johnny82
őstag
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
-
r0by
addikt
-
Rick4
félisten
-
sss
őstag
Megint új topik...
<- 4 éve is pont ezt írtam -
FoxiestFox
félisten
-
Rick4
félisten
-
r0by
addikt
Autóba való kárpitot keresnék Szegeden. Tetőre való kellene.
Lengyel utcában már voltam. Egyéb ötlete lenne esetleg valakinek? -
Rick4
félisten
Ha jól összebarátkozol Ebegab-bal, onnantól már nektek social network lesz.

-
WindyJoe
aktív tag
szerintem olvasd el még egyszer azt a kérdőívet és ha találsz benne Facebook, iwiw -re való utalást akkor jó helyen járunk. A kérdőív közösségi portálnak hívja mindazokat az oldalakat amit a wikipedia "social network" néven definiál. Azt mondod rossz a kérdőív ? Vagy inkább a wikiben van a hiba ?
ebegab92 irányába viszont osztom a véleményedet
Lehet, hogy rossz..
PH nem social network, ebben egyet értünk, de sztem azt, hogy közösségi oldal rá lehet fogni. Amúgy meg lényegtelen az egész.ErőVarázsló: Milyen az a FullHD+? 1920×1200? Amúgy milyen típus és mennyi az irányár?
Rolly: Te is csatlakoznál?

-
ch003067
addikt
Sziasztok ! Nem jár valaki mostanában Pesten / Vecsésen, vagy környékén ?

-
ErőVarázsló
aktív tag
eladó 27" 1ms FullHD+ moncsi
ajánlotok pü-ben
doboz 2+év gar 9mm-es vastagság az árban -
ErőVarázsló
aktív tag
-
macilaci78
nagyúr
-
pmheros
őstag
pmheros: "közösségi oldal"ról volt szó, nem "ismeretségi hálózat"ról...

sss: Tegnap szereltem be, most megy neki a teszt, x2 4800+ -os proccot elviszi rendesen 100%-on.

ebegab92: Most komolyan, mi a nyavajának csesztetsz minket ezekkel szuttyogásokkal? Először pákát keresel, hogy be tudj egy böhömnagy kondit forrasztani. Írok neked, hogy mit érdemes és még csak nem is reagálsz. Aztán procilábat akarsz visszaforrasztani, amihez azért már kell skill, meg jóféle páka. Persze kérdés, hogy megéri-e az időráfordítást, bár gyakorlásnak mindenképp jó, de ha olcsó működő gépet akarsz összerakni, akkor inkább nézd meg mit éri meg, és ne gondolkozz x2 v c2d alatt, de ezt is írták már neked többen. Most meg VGA-n akarsz kondit cserélTETNI, mikor nemrég kerestél hozzá pákát. Ráadásul, ha olyan laptopod van, amiben G 105M-es VGA van (min 2 magos procival...), akkor meg főleg nem értem minek szórakozol ezekkel az ősrégi asztaliakkal. Ha meg hobbyból csinálod, akkor azt pont azért csinálja az ember, mert azzal szeretne foglalkozni, kikapcsolódni vele, stb, akkor nem másokat nyaggat, hogy csinálja már meg neki... Vagy keress egy retro PC barkács topikot, azt velük beszéld meg, ott még élveznék is...
szerintem olvasd el még egyszer azt a kérdőívet és ha találsz benne Facebook, iwiw -re való utalást akkor jó helyen járunk. A kérdőív közösségi portálnak hívja mindazokat az oldalakat amit a wikipedia "social network" néven definiál. Azt mondod rossz a kérdőív ? Vagy inkább a wikiben van a hiba ?
ebegab92 irányába viszont osztom a véleményedet
-
FoxiestFox
félisten
-
martonx
veterán
pmheros: "közösségi oldal"ról volt szó, nem "ismeretségi hálózat"ról...

sss: Tegnap szereltem be, most megy neki a teszt, x2 4800+ -os proccot elviszi rendesen 100%-on.

ebegab92: Most komolyan, mi a nyavajának csesztetsz minket ezekkel szuttyogásokkal? Először pákát keresel, hogy be tudj egy böhömnagy kondit forrasztani. Írok neked, hogy mit érdemes és még csak nem is reagálsz. Aztán procilábat akarsz visszaforrasztani, amihez azért már kell skill, meg jóféle páka. Persze kérdés, hogy megéri-e az időráfordítást, bár gyakorlásnak mindenképp jó, de ha olcsó működő gépet akarsz összerakni, akkor inkább nézd meg mit éri meg, és ne gondolkozz x2 v c2d alatt, de ezt is írták már neked többen. Most meg VGA-n akarsz kondit cserélTETNI, mikor nemrég kerestél hozzá pákát. Ráadásul, ha olyan laptopod van, amiben G 105M-es VGA van (min 2 magos procival...), akkor meg főleg nem értem minek szórakozol ezekkel az ősrégi asztaliakkal. Ha meg hobbyból csinálod, akkor azt pont azért csinálja az ember, mert azzal szeretne foglalkozni, kikapcsolódni vele, stb, akkor nem másokat nyaggat, hogy csinálja már meg neki... Vagy keress egy retro PC barkács topikot, azt velük beszéld meg, ott még élveznék is...
hagyjad ebegab-ot, az a hobbija, hogy nem 100-as

Vagy csak túl sok a szabadideje, ne is foglalkozz vele. -
FoxiestFox
félisten
Igen.
Mivel nem vagyok annyira eleresztve anyagilag perpill, hogy újat vegyek.
És a két használtból úgyis csak az egyik hal be egyszerre, szóval a célnak megfelelne, ha 100/100-as. -
bitpork
nagyúr
LS23NVMAB5(F2380)
Samu moncsi. szabad v nem szabad?
-
Rolly
veterán
pmheros: "közösségi oldal"ról volt szó, nem "ismeretségi hálózat"ról...

sss: Tegnap szereltem be, most megy neki a teszt, x2 4800+ -os proccot elviszi rendesen 100%-on.

ebegab92: Most komolyan, mi a nyavajának csesztetsz minket ezekkel szuttyogásokkal? Először pákát keresel, hogy be tudj egy böhömnagy kondit forrasztani. Írok neked, hogy mit érdemes és még csak nem is reagálsz. Aztán procilábat akarsz visszaforrasztani, amihez azért már kell skill, meg jóféle páka. Persze kérdés, hogy megéri-e az időráfordítást, bár gyakorlásnak mindenképp jó, de ha olcsó működő gépet akarsz összerakni, akkor inkább nézd meg mit éri meg, és ne gondolkozz x2 v c2d alatt, de ezt is írták már neked többen. Most meg VGA-n akarsz kondit cserélTETNI, mikor nemrég kerestél hozzá pákát. Ráadásul, ha olyan laptopod van, amiben G 105M-es VGA van (min 2 magos procival...), akkor meg főleg nem értem minek szórakozol ezekkel az ősrégi asztaliakkal. Ha meg hobbyból csinálod, akkor azt pont azért csinálja az ember, mert azzal szeretne foglalkozni, kikapcsolódni vele, stb, akkor nem másokat nyaggat, hogy csinálja már meg neki... Vagy keress egy retro PC barkács topikot, azt velük beszéld meg, ott még élveznék is...
juhu új topik 
-
WindyJoe
aktív tag
pmheros: "közösségi oldal"ról volt szó, nem "ismeretségi hálózat"ról...

sss: Tegnap szereltem be, most megy neki a teszt, x2 4800+ -os proccot elviszi rendesen 100%-on.

ebegab92: Most komolyan, mi a nyavajának csesztetsz minket ezekkel szuttyogásokkal? Először pákát keresel, hogy be tudj egy böhömnagy kondit forrasztani. Írok neked, hogy mit érdemes és még csak nem is reagálsz. Aztán procilábat akarsz visszaforrasztani, amihez azért már kell skill, meg jóféle páka. Persze kérdés, hogy megéri-e az időráfordítást, bár gyakorlásnak mindenképp jó, de ha olcsó működő gépet akarsz összerakni, akkor inkább nézd meg mit éri meg, és ne gondolkozz x2 v c2d alatt, de ezt is írták már neked többen. Most meg VGA-n akarsz kondit cserélTETNI, mikor nemrég kerestél hozzá pákát. Ráadásul, ha olyan laptopod van, amiben G 105M-es VGA van (min 2 magos procival...), akkor meg főleg nem értem minek szórakozol ezekkel az ősrégi asztaliakkal. Ha meg hobbyból csinálod, akkor azt pont azért csinálja az ember, mert azzal szeretne foglalkozni, kikapcsolódni vele, stb, akkor nem másokat nyaggat, hogy csinálja már meg neki... Vagy keress egy retro PC barkács topikot, azt velük beszéld meg, ott még élveznék is...
-
Luighi
senior tag
Olvastuk!

Színről, mintáról infó, kép?Biztos? Mindenki?

Küldöm mélben

-
macilaci78
nagyúr
-
Luighi
senior tag
Szóval kiamaradt kb 18m2 laminált padló érdekel valakit 1k/m2 árfolyamon?
Bontatlan csomagokról és jó minőségű cuccról van szó. Privi pls! -
szumoo
senior tag
-
7
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- World of Tanks - MMO
- Mesterséges intelligencia topik
- Autós topik
- Robotporszívók
- Milyen TV-t vegyek?
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung kuponkunyeráló
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- További aktív témák...
- MacBook Air 13 2024 M3 16GB/256GB SSD Asztroszürke
- Apple Pencil 2 / Apple Pencil USB-C / Apple Pencil Pro Bontatlan / 27% áfás ár
- Honor 400 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4520
- Lenovo X390 i5 8265U, 8GB RAM, 256-512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






Lehet hogy várható volt?


<- 4 éve is pont ezt írtam

Szép napot mindenkinek!

