Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz myckey #3007 üzenetére

    Ilyen marketingszövegeket bárki tud szülni. Persze, hogy az asztronauták nem unatkoztak a feladatok sokasága mellett. Kezelni az összes eszközt, mintákat venni, figyelni, hogy minden tökéletesen menjen, másképp kapufa, a kiképzésük minden egyes részletét tökéletesen felidézni, hogy lehetőleg semmi hiba ne legyen, ami a küldetésüket veszélyezteti. Persze, hogy nem unatkoztak, mivel percenként tengernyi dolgon kellett gondolkozni, tengernyi dolgot kellett csinálniuk, ráadásul élőben, egy olyan helyen, ahol ember még soha nem járt, olyan dolgot csináltak, amit még soha senki más. Szerinted mennyi félelem, bizonytalanság és érzelem társul ehhez? Biztosan összehasonlítható ez azzal, hogy nyomod az előre gombot a géped előtt ülve, közel mész a növényhez és beszkenneled és csinálod ezt fél-1 órán át, hogy meglegyen a survey, amiért kapsz némi xp-t (de még azért sem éri meg). :D Tudom, hogy milyen, mert kipróbáltam, láttam.

    Ez a manipulatív cucc azt sugallja, hogy "értjük, tudjuk mi is, hogy ez unalmas, de így immerzív, úgyhogy csak rosszul érzed, hogy nem élvezed".
    Köszi, én ettől függetlenül inkább csinálom a questeket. :D

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák