Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KBeatrix

    csendes tag

    válasz deakgyuri #5615 üzenetére

    Passmark tesztet futtattam, csatolok néhány képet. Ezek jó eredmények? A futás közben nem volt probléma.
    Eseménynaplóban Bluetooth -hoz kapcsolódó bejegyzések vannak:
    "A kezdeti csatlakozás a(z) (00:c0:df:02:52:e5) Bluetooth HID-eszközhöz nem sikerült. Az eszközt a rendszer eltávolította a személyes vagy a párba állított eszközök közül. Az eszközt újra kell telepítenie.
    A lefagyáshoz kapcsolódóan bejegyzés nincs, csak annyit ír, hogy kritikus leállás után újraindult.
    „A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.”
    Frissítéseket telepítettem. Véletlenszerűen jelentkezik a lefagyás, de a frissítések vagy más program telepítése utána a gyakori.
    T-Mobile „web'n'walk stick V”-tel mobilnetet és Bluetooth-os egeret használok. Az egér típusa: Genius Navigator 905BT. Véletlenszerűen azt veszem észre, hogy az egér nem mozog. Ilyenkor eszköz eltávolítás-hozzáadás segít, általában többszöri próbálkozást követően.
    Supportnak is elküldtem ezeket az információkat, de nem jutottak eredményre.
    Mit érdemes még kipróbálni, tesztelni?

    Supporttal egyeztettem, a javításra vonatkozó feltételek, amit kiküldtek, csak általános tájékoztatás, és erre az esetre nem vonatkozik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák