Hirdetés
- Izmos kis "2 az 1-ben" MoDT alaplapot villantott a Minisforum
- Az Enermax tényleg nem viccel, ha az új tápjának garanciaidejéről van szó
- Egybegép lesz vagy ház? A Corsair sem tudja eldönteni.
- A Qwertykeys új klaviatúrái szépek, igényesek és sokrétűek
- Összement a mosásban az ASUS új VGA-inak PCI Express 5.0 csatlakozója
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- VR topik
- Billentyűzet gondom van
- TCL LCD és LED TV-k
- Billentyűzet-választó: mechanikus vs membrános – kinek melyik a jobb?
- Milyen lézer nyomtatót vegyek?
- És akkor a memóriapánik után beköszöntött a HDD-pánik
- A Qwertykeys új klaviatúrái szépek, igényesek és sokrétűek
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Bluetooth hangszórók
Új hozzászólás Aktív témák
-
Érdekes, mióta adsl-ról UPC-re váltottam, a világon semmi baja nincs a routernek. Pedig a sávszélesség is 20x-osa

-
válasz
Motion_Blur
#2026
üzenetére
hát igen.. sajna amikor ezeket a routereket csinálták nem voltak ilyen sávszélességek, és mivel a prog is elég gyengécske benne ez sajnos ilyen...
érdemes lenne elgondolkodni egy cserén szerintem.JAckass6 neked is ezt tudom ajánlani...
-
válasz
Motion_Blur
#2024
üzenetére
sehol..

milyen software rev van rajta?
Esetleg tudod ezt valmamihez kötni? pl ha megy a torrent? -
válasz
Gaboca73
#1955
üzenetére
kéész.. tényleg szívós egy darab.. nekem a falra van felfúrva... hát kapott már pár partvist a szájába, és még mindig megy... és a legújabb firmware-val valóban jó. bár a bosszantó az, hogy a gyári 0.03-asal sem volt semmi gondom, csak valamiért felraktam a 0.5-öt, és onnantól kezdve kezdődtek a parák. aztán most az 1.11-el minden ok 
-
válasz
foldinorbi
#1952
üzenetére
routernek nincsen drivere.
szerintem reseteld, és próbáld meg újra beállítva. -
-
válasz
Vilmoskorte
#1698
üzenetére
az adsl modemen ill a routeren világít a link led?
-
Tudna nekem segíteni valaki a web beállításánál? Valamiért nem megy. Mi az a key1, key2, key3, key4? vagy ki kell pipálni a Passphrase-t és oda írni valamit? A wep mód 64 vagy 128 bites legyen? a Key Entry Method hex vagy ASCII? És végül a Key Provisioning statikus vagy dinamikus kell hogy legyen? Több kérdésem nincs

-
válasz
Remington
#1609
üzenetére
Szerintem nem nagyon van rá megoldás. Egyszerűen a hardwer gyenge, és nem képes feldolgozni azt a több száz szálat amit gfenerál a p2p. Bár egy ideje már nem frissítettem firmwarét, nemtudom melyik a legújjabb, azt azért még meg lehetne próbálni. A garii meg szerintem attol függ mennyire ''jófej'' a bolt.
-
szerintem próbálj meg egy firmware-t frissíteni, és nézd meg mi történik, ha a Port forward helyett a DMZ-t használod, mit csinál!
Igaen, az is jó dolog, de önmagába nem elég. Bár már egy átlag felhasználó ettöl nem fog tudni netezni, de érdemes beállítani még WAP / WEP titkosítást is.
Azt hogy rádcsatlakozott valaki, azt úgy látod, hogy megnézed a status oldalon a dhcp által kiosztott ip-ket. Ha itt nem látsz semmit, akkor a NAT Mapping tablébe kell ismeretlen ip címet keresed.
Új hozzászólás Aktív témák
- Sony G 24-105 f/4 - Sigma 50mm f/1.4 Art (SONY E)
- Összeszerelésre váró komplett gépezet várja új gazdáját!
- BONTATLAN Új Iphone 17 256GB White -Fe Szín 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehet
- Asus P5a-b Ss7 dobozos alaplap / K6-2+ 500mhz / Voodoo 3 /Awe 64 / Big Box Game
- Eladó 82 colos 4K HDR Samsung TV
- Bontatlan! Kingston FURY Renegade 1TB M.2 PCIe NVMe
- Samsung Galax S23 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 174 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti (ELKELT)
- Dell Latitude 5530 i7-1255U 16GB 512GB 15.6" FHD TouchScreen Nagyakksis! 1 év teljeskörű garancia!
- MacBook Air M1 13" 16GB RAM 256GB SSD 27% áfás számla, (0226)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi



kéész.. tényleg szívós egy darab.. nekem a falra van felfúrva... hát kapott már pár partvist a szájába, és még mindig megy... és a legújabb firmware-val valóban jó. bár a bosszantó az, hogy a gyári 0.03-asal sem volt semmi gondom, csak valamiért felraktam a 0.5-öt, és onnantól kezdve kezdődtek a parák. aztán most az 1.11-el minden ok 




