Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Georgexy_hun #1 üzenetére

    Alzában van 9500-ért 2022-es magic remote. Bár azért informálódnék, hogy jó-e a te TV-dhez.

    Jevons paradox

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Braddock #20 üzenetére

    Brand Sencor | Sencor
    Itten aztat írják, hogy a 90-es években európai márkává vált. Meg van egy csomó PR hablaty, ami azt sejteti, hogy inkább felvásárolhatta egy befektetői csoport és Európai márkát épített belőle. De az biztos, hogy számtalan terméket ők terveznek/terveztetnek, mert ránézésre sem csak egy sima rebranding.

    #22 gulupeti: Biztos így van, de van aki nem specifikációs lapok szerint vásárol. Én sem csak azt nézem, mióta elég tapasztalatom van specifikációs ígéretek és a valóság közötti különbségekben, plusz, hogy egyéb más másodlagos specifikációnak is kézzel fogható értéke van (pl. szerviz háttér). Plusz TV-nél leszarom a képminőséget... és valószínű nagyon sokat vannak ezzel így. Nagyon kevés olyan TV van, aminek esetleg élvezhetetlen lenne a megjelenítése. Egyetlen egy film, podcast, vitaműsor, dokumentum/ismeretterjesztő film élvezhetőségén nem javít a képminőség. Illetve amelyik filmnél igen, az olyan is.... vagy akinek az számít, az nem is filmre koncentrál, hanem a gradiensre, meg a felhősödésre, stb... De akkor minek néz filmet...?
    Legyen elég a fényereje a nappaliban lévő fényviszonyokhoz, legyenek elégségesek a színei, legyen nagy a kijelző, hogy a 4 méterre lévő ülőgarnítúrán tespedve is lehessen látni a kisebb részleteket, legyen az országban szerviz/garancia háttér és sok gari. Pl. akkor vettem LG-t, mikor lehetett rá érvényesíti egy csomó garit. 3+1 vagy 5 év, már nem is emlékszem.
    Na nem azért írtam, hogy más így tegyen, hanem csak tájékoztatásként, hogy szimplán mások, másként vásárolnak. Nem véletlen marad fenn több márka és van akár 1-2 tucat típuskínálata.
    Én nem látok a TV-ben semmilyen olyan plusz hozzáadott értéket, amiért prémiumizált árat érne meg. Egy gyorsan avuló, futószalagon gyártott tömegtermék kategóriáról van szó, nem egy veterán autóról, vagy egy akár több tíz évig használható bőrkabátról, amik indokolják az árat. szvsz

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák