Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz NY_A #148394 üzenetére

    Én sem terveztem ennyi pénzt kiadni. :((( :((( :((( Most egyelőre még harcolok egy kört a Samsunggal [link] emiatt a "kellemes" effekt miatt. Torkon **art az ügyfélszolgálat, kisujjukat sem mozdították. Békéltető testülettel kellett kiharcolnom, ami alanyi jogon járt volna, hogy most nagy kegyesen elvitték max két hétre tartós tesztelésre. De ugye 110%, hogy visszakapom javítás nélkül, mert a Samsung már kikötötte a válaszlevelében, hogy külső eszköz kompatibilitás miatt nem vállal felelősséget, úgyhogy nem tekintik hibának. Szóval miután visszakaptam valószínű mehetek vissza a Békéltetőhöz, hogy kiharcoljam a vásárlástól elállást. De az biztos, hogy Samsungot soha többet. Sony XH90 lett volna jó, de nem támogatja a 1440p@120Hz-et. Úgyhogy itt ki is futottunk a játékra szuper prémium LED tv-kből. Arra jutottam, hogy marad a CX vagy a C1.....elhiheted, hogy az életbe nem szántam volna ennyi pénzt tv-re, de amikor csak tehetem, akkor játszom (PC és PS5). És ez ezért is elkeserítő, mert 1,5-2 év múlva szeretnénk költözni és akkor szerettem volna egy 77-85-ös csini kis tv-t a nappaliba, de valószínű még akkor is az OLED részleteit fogom nyögni és szóba se jöhet majd egy nagyobb. Szóval egyrészt elvagyok keseredve, másrészt meg zabos vagyok és nem hagyom annyiba, hogy gyakorlatilag semmibe vesznek miután megvettél egy nem éppen olcsó 65-ös QLED-et..........

Új hozzászólás Aktív témák