- ZIDOO médialejátszók
- Vezetékes FEJhallgatók
- Micro Four Thirds
- 3D nyomtatás
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Samsung LCD és LED TV-k
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Melyik tápegységet vegyem?
- Fájdalmasan gyenge kijelzőt válaszott a Switch 2-höz a Nintendo
-
PROHARDVER!
A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Medvelászló #2908 üzenetére
Az tényleg faxa lehet, ha gyakran megakad benne a lőszer.
Engem meg kimondottan idegesít, mikor tüzelek és megakad a cucc, újra kell tölteni. Egy fegyver nekem ne szarakodjon, ha épp ki akarok valakit fingatni.
Dehát kinek a pap, kinek a papné és a lánya. Ha neked az tetszik azt használd, a lényeg, hogy a játék élvezetes legyen. Végülis így még izgalmasabb is, mert azon is foshatsz, hogy mikor ragad be megint a goló. -
Xelo
addikt
válasz
Medvelászló #2908 üzenetére
előbb még azt szeretted benne hogy kisjózsi kezében is leszed egy boeing 777-est, hogy lett hirtelen gyenge?
egyébként sztem mindegyik fegyver rendben van ha nem exoskeletonosokat akarsz vele vadászni (mp5 is, desert eagle is..). azt használja mindenki ami neki bejön
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged