Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz batman91 #3165 üzenetére

    Nos, mivel szlav - ha jol tudom a keszitok ukranok ? - jatekrol van szo, azert meg par AK tipus bekerulhetett volna legalabb, csak hogy szinesebbe tegye a jatekot.(ez az en velemenyem)

    Habugi hat jo, akkor az otleteket hagyjuk rajuk, csak meg tegyenek be par kuldetest is a meglevok melle, mert igy a nagy palyak kihasznalatlanok.Szepek, es igazan orommel nez az ember korbe uj epuletekben de ha nincs ott egyaltalan semmi, se zsakmany, se szorny, se emberek, akkor mi celja van ?
    A kepzodmenyek atvaltoztatasa mas modban is van, mondjuk kerdes hogy ok vettek mas modbol az otletet, vagy azok a modderek lestek el a Dezotol ?!
    A velemenyem meg mondjuk valtozhat, most ertem at a Mocsarba, kivancsi vagyok mi lesz ?
    Egy helikopogo koroz es lo ram, most azon gondolkodom hogy leszedjem-e RPG-vel, vagy sem, mert ki tudja mi lesz, ha megteszem ?

    borovi igy van, es is atirtam 500-ra.Epp azert emlitettem, hogy a ruhak adjanak + cipekedest, fennebb kifejtettem azt is hogy miert, azert amiert te is irtal.

    mickemoto vegulis ez is igaz :DD

Új hozzászólás Aktív témák