Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Moon_Walker #28 üzenetére

    Kb. arra kell neki, amire én is használom az MK908-asomat (zenehallgatás, böngészgetés, filmnézés, torrentezés, belső hálózati megosztások kezelése, néha egy kis játék), a kérdés az, hogy megéri-e a felárat, vagy több a szívás az RK3288-asokkal, mint amekkora a pluszteljesítményük. Azért az MK908-as néha megröccen, amikor sok megnyitott lappal böngészgetek, fut pár letöltés és zenét is hallgatok rajta - a kérdés az, hogy mindezen dolgok kiküszöbölhetők-e a linkelt eszközzel, vagy pl. úgy felforrósodik fél óra után, hogy lefagy.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • interstate76

    addikt

    válasz Moon_Walker #30 üzenetére

    Én is, de ennél azért több kellene egy megalapozott döntéshez - remélem, Somatom, Lifeforce, vagy valaki más mostanra jobban képben van ezekkel a cuccokkal! Egyébként ha használható RK3288-Mali T764 kombót lehet kapni 93 usd-ért, akkor én is vennék egyet - ha mégsem jó, mert nem tudja a specifikációjában leírtakat, vagy állandóan újraindul, mert melegszik, akkor a GB visszaveszi, sőt, állja a visszapostázás költségét is. Ennek ellenére vakon nem akarok beleugrani, mást meg pláne nem szívesen beszélnék rá.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák