Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolandg

    tag

    válasz vinodom #69 üzenetére

    Szia!

    Március óta használom szinte naponta. Nagyon szeretem, és eszembe sincs lecserélni, pedig azóta és addig is több eszköz is volt a kezemben. Tényleg olyan írni, rajzolni rá, mint ha papírra írnék, és ez máshol egyszerűen nincs meg. Nagyon sok kütyü megfordult már nálam, de ez egyszerűen olyan prémium érzés, amit ritkán tapasztalni. Az egész teljesen ZEN, minden kézre áll, minden olyan, amilyennek lennie kell. Ja és imádom az online meetingeken, hogy real time tudok rajzolni és megmutatni a többieknek egy skiccet. Ez béta funkció, de egészen jól működik, és nagyon hasznos.
    A kérdéseidre a válasz:

    1. Kicsit sem lassult be. Sőt, rendre jönnek olyan funkciók, amelyek hozzátesznek a működéshez. Például utáltam, hogy mindig meg kellet adnom, hogy melyik ceruzát akarom használni, most az új jegyzet hozza az előzőleg használtat. Tudom, kis dolog, nekem tetszik.

    2. Én is számlára vettem, de az áfa bukó.

    3. Egyszerre egy jegyzet lehet nyitva. Viszont abban kezel lapokat, kezel oldalakat, és vannak layerek is, ha szerkeszteni akarsz. Nagyon jó az egész, ahogyan ki van találva. Lehet a dokumentumok között másolni, de nem multitasking.

    4. A kézzel írt szöveget text módba alakítja át. Ott tudod szerkeszteni, ha hibázna, és el tudod küldeni e-mailbe, szöveges üzenetként. Tehát szerkeszthető marad. Olyanokat tud, hogy ha bekezdéseket csinálsz, vagy felsorolást, azt is támogatja, de alapvetően szöveget támogat. Lehet persze PDF-esíteni, de én arra használom, hogy például lejegyzetelek valamit, és átalakítva megküldöm a kollégáknak. Vagy ha olyan helyen vagyok, ahol nehéz laptopot használni, kézzel tudok dokumentum törzsszöveget írni, amit később belemásolok a dokumentumba.

    5. A/5 az oldalméret, de valóban nagyítható, de alapvetően ebben gondolkodj.

    6. Lamym nekem nincs, én a gyári radírozós tollat vettem. Klasszul rögzül mágnesesen, megfelel a céljaimnak, és nagyon jó a fogása. A tollhegy kopik, kb. 2 havonta cserélem úgy, hogy elég aktívan használom. Adnak 9 hegyet hozzá (a tollhoz), és utána is lehet rendelni.

    Mióta nekem van, már 3 ismerős rendelt: látták nálam, kipróbálták, megtetszett, és mindnek meg is van azóta is.

    Remélem tudtam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák