- Megjött a Razer DeathAdder egerek legfrissebb nemzedéke
- Ismét minimalista miditorony érkezett a Fractal Design műhelyéből
- Alakul a SpaceX Starlink európai ellenfele
- Digital Fingerprinting: Így buktat le a böngésződ a neten - Tech Percek #18
- Prezentálta PCI Express 6.0-s SSD-vezérlőjét a Silicon Motion
Új hozzászólás Aktív témák
-
Aethelstone
addikt
Hello, él még ez a cucc?
-
Gemmel
csendes tag
Szia
Nem tudom melyik szerveren és melyik birodalomnál játszol, de elég sok magyar van. Pl. a Horus szerver Syrtis birodalomnál magyar klán is van és kb. 30 fő van. Egyébként 2 magyar oldal is foglalkozik a Regnum Online-al. Az egyik a Syrtisen játszó magyar játékosokat (klánt) próbálja tájékoztatni, informálni. Ez a [url]http://www.reghun.try.hu[/url]
A másik oldal pedig a Regnum Online játékon játszó összes magyar játékosnak próbál segítséget nyújtani. [url]http://www.hun-regnum.co.cc[/url]
Mind a két oldal készítői szívesen veszik a tapasztalt játékosok segítségét, illetve ha segítene nekik valaki az eredeti Regnum oldal fordításában. -
Noddy
senior tag
Tegnap óta speciális Halloween arculatot öltött a Regnum Online világa. Van három új speciális quest, valamint töklámpás dekorációkat kaptak a városok és egyéb helyszinek.
A fejlesztők ezenkívül néhány korrekciót vittek a PvP rendszerbe, valamint a hunter-ek felderitő varázslatába.
Részletek itt. -
Noddy
senior tag
Üdv mindenkinek!
Láttam, hogy ennek a játéknak nincs itt topicja, tehát gondoltam, hogy megérdemel egyet. Már csak amiatt is, hogy tisztességesen portolva van linux alá is. A játék letöltése és a regisztráció ingyenes, azonban pénzért lehet venni extra tárgyakat (tekercs, potion stb). Eddigi tapasztalatom alapján egyébként tökéletesen meglehet lenni ezek nélkül is.
Néhány szó a játékról:
A játék egy nagy kontinensen játszódik melyen három birodalom helyezkedik el. Délen Syrtis, északnyugaton Alsius, északkeleten pedig Ignis. A három birodalom egymás ellenségei az ellenséges játékosok a játékon belül nem tudnak egymással chatelni.
Mindhárom birodalomnak a területe három részre osztható: kezdők területe, belső birodalom, valamint a warzone 1/3-a (ez persze csak névleges). A warzone-ban kiindulásként mindegyik birodalom kapott 2 erődöt és egy kastélyt. A játék nagy hangsúlyt fektet a pvp-re, ugyanis az egyik cél hogy a többi birodalom erődjét elfoglaljuk, amit persze védenek az ellenfél játékosai. De pvp-re csak a warzonban van lehetőség, illetve az erre kijelölt helyeken (Aréna).
Egy játékos maximum csak 50-es szintű lehet, hiába a három birodalom alapvetően három kaszt és kasztonként csak két subclass van:
Warrior (Knight, Barbar)
Archer (Hunter, Marksman)
Mage (Warlock, Conjurer)A játék hivatalos oldala
Wiki oldal
Telepítési leírás ubuntuhoz
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- EAFC 25
- Ha a fejlesztőkön múlik, akkor nem tér vissza a GPU-s PhysX
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Milyen program, ami...?
- Huawei P30 - kell ennél több?
- Apple MacBook
- Milyen monitort vegyek?
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Légies iPhone halvány színei
- További aktív témák...
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/1TB NVIDIA A3000 6GB FHD
- Asztali PC , i7 6700K , 1080 Ti 11GB , 32GB DDR4 , 500GB NVME , 500GB HDD
- Asztali PC , R5 8400F , RTX 3070 , 32GB DDR5 , 500GB NVME , 2TB HDD
- Legion Go 1TB
- Lenovo LOQ 15IRX9 - i5 13450HX, 16GB, RTX 4060 8G, 1TB M.2 (Gari: 2027.03.11.)
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900KF 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! HP 255 G7 - AMD A4 I 4GB I 128SSD I HDMI I 15,6" FHD I Radeon I HDMI I W11 I Cam I Gari!
- Vivo V40 SE 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad Yoga 260 - i5-G6 I 8GB I 256SSD I 12,5" Touch I W10 I Cam I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest