Hirdetés

2019. július 21., vasárnap

(#1) zzola

zzola
(PH! félisten)

Me' nem MasterCube?

"Szintén az előlap mögött kapott helyet a beépített 200 milliméteres, RGB világítással szerelt ventilátor is"

#ergébénélkülnincsmárélet

[ Szerkesztve ]

Muhahahahahahaaa

(#2) -Skylake-

-Skylake-
(őstag)

"312 x 301 x 116 milliméteres"

Ezt en leellenoriznem, mert ranezesre ennek a haznak nincsen olyan dimenzioja ami 116mm.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#3) Balika911 válasza -Skylake- (#2) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

"The firm was even kind enough to provide external dimensions that include the feet and a protruding power supply extension, the later necessitated by the desire to support a 160mm power supply depth with a front-panel radiator installed. Those extra pieces expand the 27.8 x 21.6 x 29.4cm (11 x 8.5 x 11.6 inches) shell to 31.2 x 21.6 x 30.1cm (12.3 x 8.5 x 11.9 inches) ."

Tom's Hardware

216 mm lesz a szélessége.

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#4) FrozeN` válasza zzola (#1) üzenetére

FrozeN`
(kvázi-tag)

Úgyis lecseng majd ez is... :K

csak mikor már?

;]

[ Szerkesztve ]

(#5) ALBY

ALBY
(senior tag)

Eleje nagyon jó a hálóval és a bivaly ventivel, csinos is,
de könyörgöm miért nem fexik a lap? És alatta lehetne a táp, elférne tisztességes cpu hűtő. Még a felső ablaknak is több értelme lenne.
Így meg olyan lesz a bele mint a Sulinetes gépeknek.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#6) Crytec210

Crytec210
(PH! kedvence)

Mar kezdtem felkeszulni a csunya szamokra a vegen, de meglepoen olcso, wow.

Everybody lies.

(#7) IgnisFatuus válasza ALBY (#5) üzenetére

IgnisFatuus
(fanatikus tag)

Kis híján kocka, elbillented, máris fekvő lapos! :)

i7 8700K@5000, Asus ROG Strix Z370-H, 32GB HyperX Predator 3600MHz, 500GB Samsung 970 Pro M2, 2TB Intel 660p M2, Zotac 2080Ti AMP! Extreme, Asus Xonar DX, Asus PG279Q, HyperX Cloud, Ozone Strike Pro

(#8) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Szép, átgondolt, olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#9) Tibiajax válasza Crytec210 (#6) üzenetére

Tibiajax
(PH! kedvence)

többet nem is ér..
szubjektív dolog tudom, de mondjuk ki, ocsmány.. a T1-es thermaltake-emtől nemrég tudtam végre megszabadulni, ez pont ugyanaz a halál unalmas cucc. az óriásventi az elején egy vicc, mert hangos minimal fordulaton is. és hiába itx, nem egy kicsi ház
a jó dolgok drágábbak sajnos sokkal, de tényleg jobbak. a rajintek ophion házamért többszörösét adtam ki, de az valóban pici, gyönyörű, izgalmasabb..fasza itx cucc

[ Szerkesztve ]

mindenkinek megvan az ára bankjegyekben.. igen, a tiéd is.

(#10) Neovenator válasza Tibiajax (#9) üzenetére

Neovenator
(senior tag)

Az ilyen típusú házakból most eléggé megszaladt a gyártók száma, tulajdonképp már ez is "standard", semmi különös nincs benne...arról nem is beszélve, hogy adattárolásban meg a béka segge alatt van, alig lehet valamit belerakni...sajnos a 8+ TB-os vinyókat még nem gyártják 2.5"-es méretben...szép dolog, hogy pöttöm a ház, de úgy könnyű ezt elérni, hogy nem lehet belerakni szinte semmit, erre akartam kilyukadni. :D

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#11) zzola válasza Neovenator (#10) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Ez sem lehet gond, van külső háttértár is...

Muhahahahahahaaa

(#12) Tibiajax válasza Neovenator (#10) üzenetére

Tibiajax
(PH! kedvence)

nem is akarunk belerakni semmit.. m2 ssd, egy 2.5ssd torrentnek aztán csao. ezer éve nem rakok már hagyományos vinyót gépbe
médiaplayeremnek van egy 4tb-s desktop vinyó, de az külső.

mindenkinek megvan az ára bankjegyekben.. igen, a tiéd is.

(#13) Balika911 válasza Neovenator (#10) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Ez nekem is szempont volt egy időben, de manapság csak egy M.2 SSD kell a gépbe programoknak és pár egyéb dolognak, minden mást hálózatról érek el.

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#14) UnknownNoob

UnknownNoob
(kvázi-tag)

20 literes ház, max 83 mm-es CPU hűtővel. Hát jól megerőltették magukat a tervezésnél :C

(#15) h-yle válasza UnknownNoob (#14) üzenetére

h-yle
(PH! addikt)

Értem én, hogy nincs CM SFX PSU, de az a kitüremkedés... az ocsmány.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#16) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

"USB 3.2 Gen1"

Ez még mindig az USB 3.0-t jelöli?

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#17) jaffa 2843 válasza Dr. Akula (#16) üzenetére

jaffa 2843
(Ármester)

"2x USB 3.2 Gen 1 (formerly USB 3.0)" :K

Nehogy gugliznod kelljen. :D

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18) Dr. Akula válasza jaffa 2843 (#17) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Ennyi erővel elég lett volna a főcímet kitenni, aztán guglizza ki magának mindenki a részleteket, valaki valahol a neten már biztos hírt adott az egészről...

Valahogy sejtettem hogy csak egy újabb átnevezésről van szó. Én javaslom még az USB 3.2 PrevGen 1 (USB 2.0) és az USB 3.2 PrevGen 2 (USB 1.1) bevezetését is.

[ Szerkesztve ]

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#19) jaffa 2843 válasza Dr. Akula (#18) üzenetére

jaffa 2843
(Ármester)

Gyártó oldalán ott van. De nyilván gyorsabb írni egy random kommentet. Ja, nem. :U

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20) kakuk.tamas

kakuk.tamas
(őstag)

Hmm... HTPC-nek tökéletes lenne nekem... 🤔
Csak tudnám, hogy miért nincs rajta C-s csati? Vagy miért nem cserélhető a betét az elején?

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#21) kakuk.tamas válasza UnknownNoob (#14) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Ez például babán nézhet ki benne.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#22) orion1025

orion1025
(őstag)

Ez egy csodásan ronda ház, és még pénzt is kérnek érte. Anno nagy duzzogva vettem meg az Apple formájú Styx csodát az ikszbox 360 belemoddolása miatt, de valami förtelmes a legtöbb mini ház design tekintetében azóta is. A Metis például egészen pofás egy zöld színben a tényleg pici mérete miatt, de fapad az is, meg ronda. Egyre több szörnyszülött ház születik, nem tudom mi lesz ennek a vége pár év múlva, de lehet csemegéznem kell majd a letűnt kor termékei között ha váltani akarok.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#23) nexplo

nexplo
(fanatikus tag)

Egy szó jutott eszembe. Hozzáteszem nulla az angol tudásom de mégis: strange.
Ebben az idegen kifejezésben benne van eme ház diszkrét bája. Hogy kinek mi a szép vagy a ronda az pedig szubjektív :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.