Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E.Kaufmann

    addikt

    válasz bencek #9 üzenetére

    Már hogyne tudnák, az én B450-es lapomon sincs, de ilyen régi cuccnál, mint ez a bioSz@r vétek lenne nem kivezetni, ha már (még) úgy is tudja az APU vagy a chipset. Amúgy pl ipari cuccokban pont hogy érték a régebbi csatik megléte, ha pl van egy PS2-es ipari billentyűzeted, ami por víz és atomvillanás álló, a franc cseréli, csak mert kidöglött a régi vezérlés. Tudom, vannak átalakítók, de azért jobb kerülni, pláne ipari cuccban, mert minden plusz elem plusz hibaforrás, valamint én már tákoltam ipari vezérléshez PC-t, és lehet, hogy egy eszköz irodában szépen üzemel, de gyárban az elektromos szekrényben 0-24-ben pont a legrosszabbkor fog bekrepálni.

    [ Szerkesztve ]

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

  • pengwin

    addikt

    válasz bencek #9 üzenetére

    Mert beviteli eszköz csatlakoztatásra sok szempontból még mindig előnyösebb az a protokoll, mint az USB. Pl. ha komolyabban lefagy az OS-ed, akkor nézheted, hogy mikor reagál USB-s billentyűzet parancsaira. A PS/2 jelét pedig mindenképpen feldolgozza a gép, mert elsőbbséget élvez.
    Tudom, egy billentyűzetnél most már az számít, hogy világítson és NKRO legyen, mert mindenki egy vaksi pók manapság, 40 ujjal és farkasvaksággal.

    Egyébként meg miért baj, ha van? Nem az USB elől veszi el a helyet.

    (#13) elder troll
    használt garanciális vs új

    Akkor nézzünk egy új Athlon APU-t, vagy 2000G-s Ryzent. Bármelyik lényegesen erősebb lenne a Biostar által használt integrált APU-nál, és nem is fogyasztana lényegesen többet, ha ugyanazt csinálod rajta. Ja, és bármelyiket nézed az IGP jobb képességű lesz, mert már Vega.
    Te meg szerintem csináltál egy jó vételt. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák