Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz twollah #90 üzenetére

    fantasztikus, csak nem értem, hogyha most meg bevallod, hogy nem értesz hozzá és nem is érdekel akkor minek kellett benyőgni, hogy ez nem jó/sántít/stb. kb. ennyit érnek a hsz-eid, csak a hangulatkeltés és kötözködés a célod, lécci máskor tartózkodj az ilyen megnyilvánulásoktól.

    valszeg azért szívnak egyesek am2+ddr2-vel, mert olyan ramot vesznek, amit nem szeret az az adott alaplap vagy rossz időzítéseket állítanak be vagy mitomén. mi épp azért használjuk ezt a corsair-t mert ezzel és a korábbi corsair-jeinkkel sosem volt gond, eddig egy alaplap volt, ami nem indult el vele, de az gyakorlatilag csak 1-2 fajta rammal akart elindulni, szal ott sem a ram volt a gáz.

    ''A kulfoldi oldalak valahogy nem felejtik el leirni, hogy bizony vannak stabilitasi problemak a lapokkal''
    adjál lécci pár linket, megnézném hogy hol akadtak rá bármilyen ramkompatibilitási hibára, vagy hogy egyáltalán mire gondolsz, mert érdekel.

    az összes topik olvasgatására nincs időm de ha megfizetsz akkor akár ''oszthatom is az észt'' ha gondolod másodállásban, megbeszélhetjük.

Új hozzászólás Aktív témák