Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz coolpet #20 üzenetére

    Bár ez itt nagyon OFF, de én elég sokat foglalkozom asztalos munkával. Megnézném azt a 15.000 Ft-nyi anyagot, amiből te állítólag "ilyen asztalt" összeraksz. Kezdve ott, hogy a majdnem 3 centi vastag asztaltáblának a 2 négyzetméternyi ára laminálva és előfúrva úgy 16.000 Ft. Ráadásul a lábak sem épp olcsóak ha normálisat veszel, az enyémbe például bele van építve a kábelmenedzsment is mind a két oldali lábba. Emelett van az asztalnak is magának kábelrendezője.

    Egyébként szép és jó asztal amit beraktál, de nem épp "olyan", mint az enyém. Ez egy sima bútorlapból összelegózott asztal. Szép, jó, stabil is, de azért nem ugyanaz. Ráadásul ez 140x60-70(?) lehet, az enyém pedig 200x90 cm. Szóval úgy igaz, hogy hasonló asztalt össze lehet hozni otthon is, de pont ilyet azért nem olyan egyszerű. Ráadásul ez alá volt két darab hozzáillő "hosszú-fiókos" gurulós szekrényke is és tökéletesen ugyanilyen stílusú 90x90-es asztal is (úgy volt annyi az ára, amennyit írtam), de azoktól idő közben a sok költözés miatt megváltam. ;)

    Sajnos van az a szint, amit nem érdemes megpróbálni DIY "leutánozni", mert vagy az eredmény nem lesz szép, vagy idő közben ráköltesz annyit, hogy meg is vehetted volna. Sok olyan projektem volt már, ami nem volt rentábilis. A belefektetett munkát élveztem, de ha csak a költségeket nézem, akkor még egyszer nem szenvednék vele otthon. Ez most nem pont egy asztalra vonatkozik, csak úgy általában. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák