Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VMatteo

    őstag

    válasz KFChicken #19236 üzenetére

    nekem is cserélték a fél mobilt papíron, egy kijelző csere alkalmából. Sztem ez simán hazugság, és csak papíron történt csere.

    Tisztelet a Gépésznek!

  • knuckle

    aktív tag

    válasz KFChicken #19273 üzenetére

    sokunknak így csinálták, köztük nekem is. kijelző meg minden...pedig egy hátlapcserére vittem be csak a Flash Bleeding miatt.
    de a nyakamat rá, hogy csak papíron történt meg a csere...direkt felhívtam a figyelmüket rá, hogy ha én vigyáztam rá, ők is tegyék meg, mert ez patika állapotú. mivel korábban a kisasszony, aki lazán dobott egy ilyet amikor a hibát kezdtem magyarázni: " nekem ne mondj ilyet, úgysem tudom mit jelent.." :W
    ezt reagálta a Flash Bleeding-re...
    aztán tetézte azzal, hogy mikor mindent "leírt" amit mondtam, visszaadta a bejelentőt, hogy ellenőrizzem a mail címet, teszámot stb...akkor láttam hogy a telefon állapota rovatba az volt írva, hogy "használ"...
    na akkor kiakadtam, és kérdeztem hogy ez miez itt ez?
    mondta hogy hát mivel nem új, ezért használt...tyűűű mondom, ha ez használt, akkor milyen az új? mert ezen egy mikro karc sincs, nem hogy bármi más...de hát neki azt kell ráírni mert, ugye már 2 hónapos...
    de itt vannak a kategóriák: új, újszerű, használt, karcos, törött.....
    akkor miről beszélünk? ha lesz rajta egy karc is, ami eddig nem volt rajta, márpedig ez karcmentes, akkor én innen addig el nem megyek míg azt ki nem cserélik nekem...csináltam képeket róla 1 órája, van bizonyítékom...te is láthatod, ne vicceljünk már...

    és mikor bementem érte, papírkán ami A4-es egy kazal cucc volt felsorolva, gyakorlatilag a csavarokat és az alapot kivéve mindent cseréltek....de abban én is biztos vagyok, hogy csak papíron...

    "...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

Új hozzászólás Aktív témák