Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz Prevent #576 üzenetére

    Szerintem ennek is lesz reklámja itthon, amikor a T beveszi a kínálatába. Érdekes egyébként, h amennyire telefon- és tabletb**i a nép manapság, mégse látni sok készülékreklámot tévében. Ami van, az is szolgáltatós igazából: lenyomja az adott márka hivatalos reklámfilmjét és utána jön, h milyen csomagban vedd meg. Teljesen lemeredtem akkor is, amikor először láttam iPad reklámot tévében, önmagában. Vagy konzoljáték reklám, az is ritka itthon.

    Amúgy én eléggé rühellem a Samsungot és inkább mondanám magam Samsung hater-nek, mint bármilyen fanboynak. Itthon jó pár Samu termék (tévék, porszívó, telefon) kuka lett, egyedül egy mikrójuk vált be, ill. egy mp3 lejátszó. Szóval emiatt alakult ki rossz véleményem róluk, meg az agresszív terjeszkedés miatt android fronton. Gusztustalan, h mennyi készüléket adnak ki, minimálisan eltérő specifikációkkal, a névválasztást pl. már rég nem lehet követni. Ez a sok hitvány telefon meg ott van a szolgáltatóknál és persze, h a hozzá nem értő közönség a 20 Samsungból választ, amikor a T-s emberke odatolja elé a lehetőségeket.

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák